Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Рух вантажівок кодимськими вулицями буде заборонено.

Дата створення: 09:33 01.08.2017

На черговому засіданні виконкому, що відбувся 31 липня, було розглянуто питання щодо заборони та обмеження руху вантажних автомобілів дорогами м.Кодими. Така необхідність викликана систематичним порушенням водіями вантажівок правил дорожнього руху, незважаючи на заборонні знаки, швидкою руйнацією дорожнього покриття вулиць міста, численними скаргами мешканців міста.

На двох вулицях міста відновлять тротуари.

Дата створення: 14:05 17.07.2017

Згідно плану соціально-економічного розвитку м.Кодима на 2017 рік та на прохання мешканців нещодавно розпочато  підготовчі роботи для відновлення тротуару по вул.Визволителів України (колишня - Котовського). Також у плані передбачено розпочати подібний ремонт тротуару по вул.Ю.Любомирського (колишня - Маяковського).

Вінки, купальська ватра, святковий концерт: у Кодимі відсвяткували Івана Купала.

Дата створення: 11:25 10.07.2017

7 липня кодимчани та гості м.Кодима зібралися біля ставку на центральній вулиці Соборній, де відбувалось «Свято Івана Купала». Дійство організувала та провела Кодимська міська рада. Сонячна погода, піднесений  настрій мешканців, святково задекорована  набережна та ставок, тематична програма – все сприяло аби купальські гуляння  пройшли весело та з незабутніми враженнями.

Свято Івана Купала

Дата створення: 14:25 30.06.2017

Кодимська міська рада запрошує кодимчан та гостей міста відсвяткувати свято Івана Купала 7-го липня біля Центрального ставку.

Роз’яснення щодо поховання померлих на міському кладовищі.

Дата створення: 14:43 16.06.2017

Нагадуємо мешканцям міста! З лютого 2017 року (рішення сесії міської ради №378-7 від 10.02.2017) на території м. Кодими діє спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал-сервіс», яке здійснює контроль за похованням та обслуговування міського кладовища. З усіх питань поховання померлих на кладовищі м. Кодими - визначення місця поховання померлого, реєстрації в спеціальній Книзі поховань та перепоховань померлих громадян, оформлення свідоцтва про поховання, потрібно звертатись безпосередньо до КП «Ритуал-сервіс» за адресою: м. Кодима, вул. Визволителів України, 87 (міське кладовище), директор – Момотливий Ігор Миколайович, тел.: 067-335-18-22. Також звертаємо увагу жителів міста! На даний час на кладовищі проводиться інвентаризація місць поховань. Мешканців, які мають заброньовані місця для родинних поховань на міському кладовищі, просимо звертатись безпосередньо до директора «Ритуал-сервіс» з підтверджуючими документами для перереєстрації. Згідно чинного законодавства місця для родинного поховання на кладовищі виділяються БЕЗОПЛАТНО. Сектори  для  почесних поховань,   поховання   померлих   (загиблих)  військовослужбовців (сектори військових  поховань),  а  також  сектори  для  поховання померлих за національною чи релігійною ознакою відводяться за рішенням виконавчого комітету Кодимської міської ради (ст.23 ЗУ «Про поховання та похоронну справу»).

Медичних працівників району привітали з професійним святом.

Дата створення: 11:20 16.06.2017

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята, 15 червня, відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я у залі Будинку культури

Кодимська міська рада на етнофестивалі "Кодима-фест-2107"

Дата створення: 15:44 06.06.2017

Кодимська міська рада взяла участь та представила кодимську громаду на щорічному етнофестивалі «Кодима-фест», який пройшов 3-4 червня в с. Івашково Кодимського району. Головна мета проекту за задумом організаторів - популяризація Кодимщини, її культури, історії, побуту. Міськрадою було виготовлено та оздоблено сільську хатину, в якій було відтворено інтер’єр в етнічному стилі. Відвідувачі хатини мали змогу поринути в автентичну атмосферу часів наших пращурів. Кожен ретельно підібраний елемент народного побуту відтворював українські звичаї та традиції. Гостей кодимського обійстя частували стравами та напоями традиційної кухні, смачним тортом та караваєм.

Нові тарифи на водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ.

Дата створення: 11:04 25.05.2017

До відома жителів міста Кодими!

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів щодо податків та зборів на 2018 рік в м. Кодима

Дата створення: 16:15 24.05.2017

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Кодимської міської ради: