Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Оголошення про скасування новорічних заходів, організованих Кодимською міською радою.

Шановні кодимчани!

Кодимська міська рада не може стояти осторонь тривожних подій, які відбуваються в Україні і зобов’язана відповідно реагувати. 
Нагадаємо, 26 листопада народні депутати підтримали Указ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ П.Порошенка №390/2018 щодо запровадження воєнного стану на окремих територіях нашої країни. Одеська область увійшла до переліку регіонів, у яких на місяць ввели воєнний стан.

Зважаючи на небезпечне територіальне розташування Кодимського району, який межує з невизнаним Придністров’ям, для уникнення різного роду провокацій та з метою забезпечення безпеки мешканців міста Кодимська міська рада цього року змушена СКАСУВАТИ новорічні святкові заходи та роботу Новорічної казкової резиденції, організовані вже декілька років поспіль Кодимською міською радою та які були попередньо заплановані на 23-24 грудня 2018 року.

Вважаємо, що в умовах воєнного стану недоцільно проводити розважальні заходи. Проте, щоб зберегти для кодимчан дух Нового року та святкову атмосферу, на центральній площі міста буде встановлено головний атрибут новорічного свята - ялинку. Також в парку "Мир» вкотре розгорнеться казкове містечко із яскравими фотозонами, де можна буде зробити пам’ ятні світлини.

Дякуємо за розуміння!

                                                                                                            Кодимська міська рада.

 

 

Виникло багато питань після оголошення Кодимська міської ради про скасування новорічних заходів.

НАГОЛОШУЄМО: Йдеться про скасування святкових новорічних заходів, що уже два роки поспіль організовує та проводить саме КОДИМСЬКА МІСЬКА РАДА, а САМЕ - святковий концерт, відкриття та робота Новорічної казкової резиденції в парку, які були попередньо заплановані на 23-24 грудня 2018 року.« повернутися до списку оголошень