Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Інформація щодо прийому громадян Кодимською міською радою

         На підставі листа Кодимської районної державної адміністрації № 01-25/612 від 17.03.2020 року, на виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації № 6 від 16.03.2020 року та з метою недопущення занесення та поширення на території Кодимського району випадків захворювання, спричинених короновірусом COVID-19 Кодимською міською радою Одеської області  з 19.03.2020 року з 00:00 год. скасовано до особливого розпорядження проведення особистого прийому громадян.

         Прийом документів та звернень громадян буде проводитись через офіційну електронну скриньку Кодимської міської ради ( kmr-106@ukr.net ) та за поштовою адресою: 66000 м. Кодима, вул. Соборна, 106.

          Прохання - без нагальної потреби не відвідувати об'єкти загального користування незалежно від форм власності, максимально обмежити фізичні контакти, відвідування магазинів, закладів громадського харчування та закладів з надання побутових послуг. Тому, просимо всіх жителів м. Кодима уникати перебування у людних місцях. При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертатись до лікарів. Прохання не падати в паніку. Просимо всіх з розумінням поставитись до ситуації яка склалась.« повернутися до списку оголошень