Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

До уваги кодимчан!

До уваги кодимчан!

Затяжні зливи цього літа сприяли швидкому росту трави та бур’яну на міському кладовищі. КП «Ритуал-сервіс» звертається до мешканців міста з проханням упорядкувати могили своїх покійних родичів,  викосити траву та зарості. Зауважимо, що комунальне підприємство не може без згоди рідних виконувати такі роботи.

Також повідомляємо –  громадяни, які з будь-яких причин  не мають змоги доглянути за могилами рідних, можуть звернутися за цією послугою до КП «Ритуал-сервіс» та укласти договір на обслуговування намогильних споруд. Це також дасть змогу інвентаризувати  усі місця для поховання та виявити безхазяйні намогильні споруди, для того щоб в подальшому КП «Ритуал-сервіс» змогло приводити їх в належний санітарний стан.

Просимо мешканців звернути увагу і на сусідні захоронення: якщо поруч є могила, до якої довгий час ніхто не приходить та не упорядковує її, повідомити про це директора КП «Ритуал-сервіс».

За детальною інформацією звертайтесь до директора КП «Ритуал-сервіс» за номером (098) 269-20-07, Боцул Андрій.« повернутися до списку оголошень