Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Кодимська міська рада ремонтує дороги в місті.

Дата створення: 15:41 08.04.2019

Згідно з планом соціально-економічного та культурного розвитку м. Кодима на 2019 рік Кодимська міська рада розпочала капітальний ремонт твердого покриття  частини вул. Армійської. Кошти на ремонт виділено з міського бюджету. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд». Виконання ремонтних робіт контролює заступник міського голови Буйденко О.І.

Благоустрій міста є одним ключових напрямів роботи місцевої влади.

Дата створення: 15:38 08.04.2019

Прибирання вулиць, ремонт доріг та тротуарів, санітарна чистка дерев по місту – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно - літній період. Так Кодимською міською радою ще з настанням весни розпочались роботи із підрізки та зрізання аварійних дерев по місту, які наразі тривають. Днями розпочалось досівання газонів травою по центральній вулиці. Також продовжується ремонт криниць загального користування по місту згідно із заявами мешканців. Цього року вже відремонтовані криниці на вул. Грушевського та Пушкіна. Згідно з планом соціально-економічного розвитку триває грейдерування вулиць міста. Продовжується поточний ремонт тротуарів на вул. Визволителів України та вул. Шевченка.

КП "КОДИМАКОМУНСЕРВІС" інформує:

Дата створення: 15:16 29.03.2019

Згідно з Положенням про Міністерство регіонального розвитку, безпосередньо відповідальними за вивезення сміття та дотримання закону "Про відходи" є органи місцевого самоврядування.

На центральному кладовищі ремонтують огорожу.

Дата створення: 15:12 29.03.2019

Кодимська міська рада розпочала ремонт огорожі на центральному кладовищі. Частину коштів на ремонтні роботи виділено з міського бюджету, на які на початковому етапі планується відремонтувати близько 200 метрів огорожі. 

Відбулась сесія міської ради.

Дата створення: 16:11 19.03.2019

15 березня відбулась чергова сесія міської ради під головуванням Кодимського міського голови В.О. Склярука. Після тривалого очікування явки потрібної кількості депутатів (цього разу із 26 депутатів сесію відвідали 16) робота сесії розпочалась і народні обранці змогли прийняти майже усі рішення, винесені на розгляд сесії.

Відбулось засідання виконавчого комітету.

Дата створення: 16:32 05.03.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Кодимської міської ради відбулось сьогодні, 5 березня, яке провів міський голова Склярук В.О.

Міська рада розпочала аварійне зрізання дерев.

Дата створення: 14:36 01.03.2019

Така процедура виконується в тих випадках, коли ціле дерево або його гілки згнили, висохли, пошкодилися і можуть обвалитися або пошкодити лінії електропередач.

БАЛТСЬКЕ ОБЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата створення: 13:43 28.02.2019

          27 грудня 2018 року Кабінетом Міністрів України  прийнято постанову №1176  “Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі”, якою запроваджено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Право на отримання субсидії має кожна українська родина або окрема особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

БАЛТСЬКЕ ОБЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ.

Дата створення: 13:41 28.02.2019

       З 1 березня 2019 року в Україні запроваджено проведення автоматизованої індексації пенсій з урахуванням інфляції та зростання заробітної плати в країні, що дозволить суттєво зменшити цю різницю.