Кодимська міська рада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Склад виконавчого комітету Кодимської міської ради

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

виконавчого комітету Кодимської міської ради VІІІ скликання,

затверджений рішенням Кодимської міської ради від 18 грудня 2020 року №11 –VIII

(зі змінами, внесеними рішенням міської ради

від 24.12. 2020 р. № 94 – VIІІ, від 11.02.2021р. № 295 – VIII, від 25.03.2021р. № 923 - VIII)

 

1. ЛУПАШКО Сергій Іванович – Кодимський міський голова, голова виконавчого комітету;

2. Чернійчук Олег Анатолійович – перший заступник міського голови;

3. Прокопчук Віктор Васильович – заступник міського голови з питань житлово – комунального господарства;

4. Москалюк Антоніна Степанівна – заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань;

5. Заболотна Людмила Олександрівна – секретар Кодимської міської ради;

6. Євтушенко Оксана Анатоліївна – керуючий справами виконавчого комітету Кодимської міської ради, секретар виконавчого комітету;

7. Женгал Сергій Володимирович – староста с. Баштанків, с.Серби;

8. Ясніцька Людмила Вікторівна – староста с. Будеї, с.Смолянка;

9. Почтарук Юрій Володимирович – староста с. Грабово, с.Сергіївка;

10. Ковбель Оксана Олексіївна – староста с. Загнітків;

11. Погорілий Петро Іванович – староста с. Івашків;

12. Зозуля Петро Васильович – староста с. Круті, с.Семенівка, с.Петрівка, с.Олександрівка, с.Стримба;

13. Лужецький Михайло Іванович – староста с. Лабушна, с. Лисогірка, с.Федорівка;

14. Малінковський Олександр Васильович – староста с. Олексіївка, с.Шершенці;

15. Шевчук Людмила Володимирівна – староста с. Пиріжна;

16. Кейдалюк Сергій Олександрович – староста с. Писарівка;

17. Басько Людмила Андріївна – начальник відділу культури і туризму Кодимської міської ради Подільського району Одеської області;

18. Гоцул Наталія Іванівна – начальник відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Кодимської міської ради Подільського району Одеської області;

19. Грабаровська Лариса Миколаївна – начальник відділу житлово – комунального господарства, інфраструктури та капітального будівництва Кодимської міської ради Одеської області;

20. Контузорова Наталя Ігорівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Кодимської міської ради Одеської області;

21. Покиньборода Світлана Василівна – начальник відділу з питань соціального ахисту населення та охорони здоров’я Кодимської міської ради Одеської області;

22. Рожко Олена Михайлівнуа – начальник служби у справах дітей Кодимської міської ради Подільського району Одеської області;

23. Русол Оксана Анатоліївна – начальник Центру надання адміністративних послуг Кодимської міської ради Одеської області;

24. Шевчук Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Кодимської міської ради;

25. Другов Олександр Юрійович – керуючий Кодимською комерційною дільницею Подільського РЕМ АТ «ДЕТЕК Одеські електромережі»;

26. Пузанова Наталія Петрівна – технік – інвентаризатор комунального підприємства «Кодимське районне бюро технічної інвентаризації» Кодимської районної ради Одеської області;

27. Сплавський Мирослав Павлович – начальник Кодимського міськрайонного сектору ГУДСНС в Одеській Області;

28. Токарчук Віктор Андрійович – лікар загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кодимського районного управління Держспоживслужби в Одеській області (ГУДПСС).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь