Кодимська міська рада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Консультації з громадськістю

29.03.2021 року

Повідомлення про проведення консультацій з громадськістю з питань оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти у 2021 році

Кодимська міська рада Подільського району Одеської області проводить консультації з громадськістю щодо:

- припинення діяльності КЗ «Сергіївський заклад загальної середньої освіти»;

- реорганізації шляхом пониження ІІІ ступеню КЗ «Будеївський заклад загальної середньої освіти»;

- реорганізації шляхом пониження ІІ ступеню КЗ «Олексіївський заклад загальної середньої освіти», Баштанківського закладу загальної середньої освіти» Кодимської міської ради.

Заходи з оптимізації шкільної мережі планується провести з метою створення єдиного освітнього простору, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів, їх спрямування на забезпечення сучасною матеріально-технічною базою та надання якісних освітніх послуг для учнів та вихованців.

Дія прийнятого рішення поширюватиметься на учнів та батьків Кодимської територіальної громади, працівників КЗ «Сергіївський заклад загальної середньої освіти», КЗ «Будеївський заклад загальної середньої освіти», КЗ «Олексіївський заклад загальної середньої освіти», Баштанківський заклад загальної середньої освіти Кодимської міської ради.

Можливими варіантами вирішення питання щодо припинення діяльності КЗ «Сергіївський заклад загальної середньої освіти», реорганізації шляхом пониження ІІІ ступеню КЗ «Будеївський заклад загальної середньої освіти», реорганізації шляхом пониження ІІ ступеню КЗ «Олексіївський заклад загальної середньої освіти», Баштанківського закладу загальної середньої освіти Кодимської міської ради є:

1. реорганізація у гімназію;

2. реорганізації у початкові школи.

Консультації з громадськістю проходитимуть у формі публічного громадського обговорення на зустрічі з батьками, педагогічними працівниками та громадськістю сіл Сергіївки, Будеї, Олексіївки, Баштанково до 30 квітня 2021 року, відповідно до складеного графіку, в приміщенні відповідних закладів загальної середньої освіти, а саме:

с. Сергіївка — 02.04.2021 року о 12.00;

с. Будеї — 06.04.2021 року о 13.00;

с. Баштанково — 07.04.2021 року о 13.00;

с. Олексіївка — 09.04.2021 року о 13.00.

Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників відбудуться в залі засідань Кодимської міської ради до 30.04.2021 року.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій та зауважень: 

Кодимська міська рада, площа Перемоги, 1-1, м. Кодима, Подільського району, Одеської області; 

е-mail kmr-106@ukr.net;               

тел. (04867) 2-62-88; 

відповідальна особа Контузорова Наталя Ігорівна.

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Строк і спосіб оприлюднення результатів публічного громадського обговорення, узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Кодимської міської ради.

Проєкт рішення "Про припинення комунального закладу «Сергіївський заклад загальної середньої освіти» Кодимської міської ради Одеської області"

Довідково.

Згідно до кошторису витрат КЗ «Сергіївський заклад загальної середньої освіти» на 2021 рік витрати на заклад складають 913,457тис. грн., з них – 268,202 тис. грн. кошти освітньої субвенції та 645,255тис. грн. – з місцевого бюджету.

Вартість утримання одного учня в 2021 році складає 173060 грн. (всього 3 дитини); вартість утримання 1 дитини в ДНЗ – 56 325 грн. (із розрахунку 7 дітей станом на 01.09.2021 р.). Станом на 01.03.2021 р. в ДНЗ- 4 дитини, що збільшує вартість утримання однієї дитини у закладі.

Відповідно до штатного розпису та тарифікаційної сітки КЗ «Сергіївський заклад загальної середньої освіти» в штаті нараховується 7 чоловік.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь