Кодимський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості
02.01.2025
До уваги шукачів роботи!
Державна служба зайнятості створила застосунок для шукачів роботи і він вже доступний в App Store та Google Play. Наразі це найбільша в Україні база вакансій, які можна фільтрувати за різними критеріями.
Для нас важливо, щоби послугами Державної служби зайнятості можна було скористатися онлайн у кілька кліків — швидко і зручно. Цифровізація державних послуг у сфері працевлаштування наближає нас до створення ще якіснішого сервісу для всіх громадян!
У додатку ви можете:
• записатися до електронної черги;
• подати заявку на навчання/грант/власну справу;
• створити електронний кабінет пошукача роботи;
• поспілкуватися з кар’єрними радниками;
• запланувати зустріч із роботодавцем;
• отримати необхідну довідку.
Мобільний застосунок розширить ваші можливості та дозволить економити час та сили. Не зволікайте, встановити його можна за посиланнями нижче
https://apps.apple.com/ua/app/id6499133690
01.01.2025
Шановні роботодавці!
Державна служба зайнятості продовжує проведення масштабного опитування, метою якого є визначення актуальних та перспективних потреб підприємств у працівниках, а також виявлення бар'єрів для працевлаштування різних категорій громадян.
Участь у цьому опитуванні надзвичайно важлива! Це дозволить нам точніше зрозуміти потреби бізнесу та підготувати кваліфіковані кадри, які сприятимуть розвитку підприємства.
Опитування триватиме до 31 січня 2025 року.
Кожне підприємство отримало унікальне посилання для участі. Якщо маєте це посилання, просимо долучитися до опитування.
Ваша думка важлива для нас! Разом ми знайдемо найефективніші рішення та допоможемо успішно адаптуватися до змін на ринку праці.
Телефон для довідок:
(073) 216 55 15.
Дякуємо за співпрацю!
18.12.2024
Інформуємо про можливість залучення зреєстрованих безробітних та шукачів роботи до навчання за професією «демінер», що проводиться The HALO Trust в Україні.
The HALO Trust – це найбільша міжнародна некомерційна організація, яка знешкоджує міни й вибухонебезпечні боєприпаси у 30 країнах та територіях світу упродовж 35 років. Діяльність організації полягає в тому, щоб захищати життя та відновлювати життєдіяльність людей, які постраждали від військових конфліктів.
The HALO Trust працює на сході України з 2016 року. Після повномасштабного вторгнення агресора в лютому 2022 року, міни, касетні боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети стали нагальним гуманітарним викликом для всієї країни. Зараз організація працює у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській та Херсонській областях.
Крім розмінування, організація навчає цивільних в українських громадах, як вберегти себе від вибухонебезпечних залишків війни, доки їх остаточно не вилучать.
На сьогодні є нагальна потреба в укомплектування 115 вакансій за професією «демінер» у Харківському та Миколаївському регіонах. Після проходження навчання, за результатами іспитів, роботодавцем приймається рішення стосовно працевлаштування. Початок навчання 24.02.2025 року.
Претенденти, які бажають навчатися мають звернутися до центру зайнятості до 03.01.2025 для здійснення попереднього відбору та участі у онлайн заходах «Презентації роботодавця», «Ярмарки вакансій» у період з 07.01.2025 по 14.02.2025.
За детальною інформацією звертайтесь до Кодимського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості: вул. Соборна, 69-1, м. Кодима, Подільський район, Одеська область, 66000, тел. (048) 230-12-65.
11.12.2024
Кодимський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості повідомляє про досягнення домовленості про співпрацю Державного центру зайнятості з Медичним всеукраїнським сучасним центром Superhumans Center щодо подальшого супроводу їх клієнтів, які бажають скористатися послугами служби зайнятості (сприяння у пошуку роботи, навчання, відкриття власної справи, тощо).
Superhumans Center займається протезуванням, реконструктивною хірургією, реабілітацією та психологічною підтримкою постраждалих від війни дорослих та дітей, зокрема учасників бойових дій та осіб з інвалідністю в наслідок війни.
Крім того, Superhumans Center реалізує проєкт «Go2Agro», в рамках якого: - надає ветеранам безкоштовні консультації щодо працевлаштування та навчання в агросфері; - проводить навчання для перепрофілювання ветеранів в цивільні професії: тракториста ( https://cultivariy.com/trakt ), комбайнера ( https://cultivariy.com/combineoperator ) менеджера з закупівель ( https://cultivariy.com/zakup) ; - проводить підготовку ветеранів для подання на управлінські посади в агрохолдингах - проводить комплексне навчання «Фермерство з нуля» для ветеранів, що хочуть мати власний бізнес.
https://cultivariy.com/fermerstvo .
Ознайомитися з профорієнтаційним відео для ветеранів від проєкту «Go2Agro» можна за посиланням
https://www.youtube.com/playlist...
Додаткову інформацію можна отримати у консультанта проєкта «Go2Agro» за телефоном 050 450 48 48.
Кодимський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості запрошує ветеранів і ветеранок скористатися можливістю для розвитку нових професійних навичок та подальшого працевлаштування в критично важливій для країни сфері.
Відповідно до Національної стратегії протимінної діяльності, затвердженої на період до 2033 року, заплановано низку заходів із підтримки ветеранів війни. Міністерство економіки України спільно з ПРООН організовує безкоштовний навчальний курс за напрямом механізованого розмінування у протимінній діяльності для ветеранів та ветеранок.
Цей курс — один із кроків на шляху професійної адаптації ветеранів війни та підтримки їхньої зайнятості в галузі протимінної діяльності. Важливою частиною навчання є не лише здобуття знань, але й допомога з подальшого працевлаштування у сфері протимінної діяльності, підготовка ветеранів до роботи в реальних умовах.
Тривалість курсу: з 2 по 19 грудня 2024 року.
Програма курсу включає основоположні принципи протимінної діяльності, національні стандарти протимінної діяльності та керування машинами механізованого розмінування.
Навчання проходитиме в три етапи:
перший тиждень- теоретичні заняття в Києві;
другий тиждень- польові навчання в Чернігівській області;
третій тиждень- завершальний етап у Києві з фінальним тестуванням та врученням сертифікатів.
Учасники курсу по завершенню отримають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію в галузі механізованого розмінування.
Кінцевий термін подачі заявки: 15.11.2024 до 18:00 години.
Критерії відбору ветеранів
Наявність одного з трьох статусів:
Статус учасника бойових дій;
Статус особи з інвалідністю внаслідок війни;
Інші підтверджуючі документи, що свідчать про ветеранський статус.
Наявність документів, що підтверджують статус інвалідності:
ІІІ група;
ІІ група.
Базова комп’ютерна грамотність (уміння працювати з Microsoft Office Package, Google Workspace)
Готовність працювати в різних регіонах України: розуміння необхідності подорожей та відряджень по території України у регіонах з забрудненими ВНП територіями (Чернігівська, Сумська, Харкіська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька області).
Командна робота: Вміння ефективно працювати у команді, комунікувати та співпрацювати з іншими учасниками проекту.
Знання з мінної безпеки: Бажано мати базові знання про вибухонебезпечні предмети та ризики, пов'язані з їх знешкодженням.
Вміння працювати з машинами: перевагою буде технічна освіта, досвід в обслуговуванні та ремонті спецтехніки.
Здатність до навчання: Готовність до навчання новим технологіям, методам та підходам у сфері розмінування.
Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/UDFm4UxwtdvKp8mn7
Щодо внесення змін до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу і Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей
12.09.2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 №1043 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738» (далі-постанова), якою були внесені зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу і Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».
Корисні посилання:
Постанова від 21 червня 2022 р. № 738 "Деякі питання надання грантів бізнесу" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#n902
Про внесення змін до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу https://ode.dcz.gov.ua/.../pro-vnesennya-zmin-do-poryadku...
Грант на власну справу https://dcz.gov.ua/people/micro
Грант для ветеранів та членів їхніх сімей https://dcz.gov.ua/people/ubd
СЕРВІС «ЄДИНЕ ВІКНО ПОСЛУГ»
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості вже об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Вони допомагають з тимчасовим житлом, пропонують перенавчання з подальшим працевлаштуванням, надають гранти на відновлення бізнесу і багато іншого.
Для зручності вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. Кожен, хто потребує допомоги, може самостійно переглянути інформацію про наших партнерів на сайті Державної служби зайнятості перейшовши за посиланням «Єдине вікно послуг»:
https://www.dcz.gov.ua/other/onewindow
Також, звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:
відновлення документів
гуманітарної і психологічної допомоги
соціального захисту
отримання житла
медичного обслуговування
грантів для розвитку й відкриття власної справи
безоплатного навчання й перекваліфікації
Детальніше про сервіс на нашому сайті:
https://www.dcz.gov.ua/news/singlenews/523
Пропонуємо учасникам бойових дій та людям з інвалідністю внаслідок війни скористатися можливістю пройти безкоштовне професійне навчання в сучасних закладах освіти державної служби зайнятості.
З початку року вже 1550 українців отримали направлення на навчання, а 1546 вже його розпочали, з них:
1457 учасників бойових дій
89 людей з інвалідністю внаслідок війни.
Підвищують свою кваліфікацію, в рамках програми — 86% учасників, а опановують нову професію — 14%.
Серед професій/спеціальностей найбільш популярними є: психологія, підприємництво та бізнес-планування, керування БПЛА.
Як отримати направлення на навчання?
Офлайн — звернувшись до найближчого центру зайнятості.
Онлайн — подати онлайн-заявку на сайті Державної служби зайнятості.
Після проходження навчання ви отримаєте документ про освіту державного зразка.
Дізнатися більше про послугу та подати заяву онлайн можна тут https://is.gd/cDep9o
ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ: НОВИЙ СЕРІАЛ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес?
Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток або запуск власної справи.
Допомагаємо спільно з партнерами зміцнювати спільноту ветеранських бізнесів, щоб створювати нові робочі місця!
Дивіться освітній серіал «Гранти для ветеранів» та дізнайтеся:
ключові аспекти грантових програм: «Власна справа» та «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей»
вимоги до учасників, розмір гранту, кількість людей для працевлаштування інформацію про реєстри для перевірки ділової репутації.
Навчання включатиме в себе не лише теоретичні знання, а й розбір практичних кейсів. Учасники також отримають доступ до необхідних шаблонів та інструкцій для самостійної роботи після перегляду серій і тести для перевірки знань.
Переходьте за посиланням https://curly.click/r/967a та навчіться формувати бізнес-ідеї та писати бізнес-план прямо зараз.
Освітній серіал створено Kyiv School of Economics за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Дія.Освіта за підтримки Фонд “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Інформаційний партнер – Державна служба зайнятості.
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості вже об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Вони допомагають з тимчасовим житлом, пропонують перенавчання з подальшим працевлаштуванням, надають гранти на відновлення бізнесу і багато іншого.
Для зручності вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. Кожен, хто потребує допомоги, може самостійно переглянути інформацію про наших партнерів на сайті Державної служби зайнятості перейшовши за посиланням «Єдине вікно послуг»:
https://www.dcz.gov.ua/other/onewindow
Також, звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:
відновлення документів
гуманітарної і психологічної допомоги
соціального захисту
отримання житла
медичного обслуговування
грантів для розвитку й відкриття власної справи
безоплатного навчання й перекваліфікації
Детальніше про сервіс на нашому сайті: https://www.dcz.gov.ua/news/singlenews/523
З початку року Державною службою зайнятості було видано 12 тисяч ваучерів на здобуття нових навичок або перенавчання. Максимальний розмір ваучера - 30 тисяч грн.
Як отримати ваучер на навчання?
Це можна зробити двома способами — офлайн та онлайн. У першому випадку слід звернутись до будь-якого найближчого центру зайнятості у своєму місті. У другому — подати онлайн-заявку на сайті Державної служби зайнятості. Заповнюючи форму потрібно вказати:
освіту
категорію до якої ви належите (ВПО, людина з інвалідністю, учасник чи учасниця бойових дій та інші)
професію/спеціальність, яку бажаєте отримати
бажаний регіон навчання
центр зайнятості, де бажаєте отримати ваучер
телефон та електронну адресу
Серед професій/спеціальностей найбільш популярними є: медсестринство, кухар, водій.
Подати заявку на отримання ваучера онлайн можна за посиланням https://shorturl.at/FAms5
Добірка корисних посилань для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни
грант на створення або розвиток власної справи https://www.dcz.gov.ua/people/micro
грант для ветеранів та членів їхніх сімей https://www.dcz.gov.ua/people/ubd
ваучер на навчання https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher
безкоштовне навчання новій професії/освітній програмі в закладах освіти служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu
підтвердження неформального навчання
https://www.dcz.gov.ua/profnavch/noformal
платформа е-ветеран https://eveteran.gov.ua/
психологічна підтримка https://marta.mva.gov.ua/
ВетеранХаб Одеса
Veterans HUB ODESA
Агенція регіонального розвитку Одеської області
Одеський Обласний Центр Допомоги Ветеранам Війни
За більш детальною інформацією звертайтесь за телеграм посиланням "Одеський обласний центр зайнятості"
19.06.2024
Кодимський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості інформує про те, що Державна служба зайнятості з метою підтримки людей, які отримали інвалідність внаслідок дії вибухонебезпечних предметів для повернення їх до активної зайнятості, сприяння їх працевлаштуванню та здобуття ними економічної самостійності, за ініціативи ПРООН організовує навчання за програмою «Розшифровка та аналіз зображення БПЛА (які використовуються для гуманітарного розмінування)».
Курс навчання триватиме 3 тижні у режимі офлайн.
Зацікавлені громадяни з числа осіб з інвалідність внаслідок дії вибухонебезпечних предметів мають відповідати наступним вимогам:
-досвід роботи з комп’ютером не менше 2 років (бажано з конкретними
програмами, такими як GoogleEarth, ARC GIS, AdobePhotoshop і т.д.);
- комунікативні та аналітичні навички з великою увагою до деталей;
- сильні організаційні навички, навички планування та вирішення проблем;
- здатність працювати самостійно;
- обов’язкова умова – гарний зір;
Бажані навички:
- досвід розпізнавання різних боєприпасів;
- досвід використання БПЛА для зйомки зображень;
- досвід використання фотограмметрії та/або геодезичних методів;
- досвід обробки даних з датчиків супутників та БПЛА для відображення на
онлайн та офлайн картах та побудови тайл-шарів для розміщення в Інтернеті;
- досвід обробки даних з різних дистанційних датчиків (оптичних, теплових,
мультиспектральних, лідарних);
- досвід використання РІХ4D для обробки зображень з БПЛА;
- знайомство з набором продуктів Esri, особливо Survey123, ArcGISPro та
ArcGISEnterprise
За додатковою інформацією звертатись до Кодимського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Соборна, 69-1, м. Кодима, Подільський район, Одеська область, 66000
тел. (048) 230-12-65
24.04.2024
До уваги осіб, які бажають отримати ваучер на навчання!
11.04.2024
До уваги роботодавців!
Роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців, мають можливість отримати державну компенсацію витрат на оплату праці. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до центру зайнятості протягом двох місяців з моменту працевлаштування ВПО.
Компенсація здійснюватиметься у розмірі фактичних витрат на оплату праці таких осіб, але не може перевищувати дві мінімальні заробітні плати. Така виплата включає в себе основну та додаткову заробітну плату, суму сплаченого єдиного внеску і може бути виплачена одноразово.
Цей механізм є ефективним інструментом підтримки та стимулювання роботодавців у процесі трудової інтеграції вимушених переселенців, що сприятиме їхній швидкій адаптації. Детальніше про це
#ВПО #переселенці #працевлаштування #компенсація #соціальнапідтримка
Зустріч з випускниками!
Нещодавно в Кодимському відділі Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася зустріч здобувачів освіти Північного центру професійної освіти Кодимського територіально відокремленого спеціалізованого відділення із фахівцями цього ж відділу. На заході начальник відділу Наталія БІЛА проінформувала присутніх про можливості державної служби зайнятості, зокрема з орієнтації на підприємницьку діяльність за державною програмою «єРобота «Власна справа», умови отримання гранту, хто може отримати, суму, яку можна отримати та на що витрачаються грантові кошти. А такаж наголосила на обов’язковій умові створення нових робочих місць протягом 6 місяців з дня отримання коштів. Студенти отримали корисну та вичерпну інформацію щодо грантів, як одного з варіантів самозайнятості після навчання. Далі фахівець Олеся БУРДЕНЮК провела тестування випускників та підбила підсумки.
По закінченню заходу молоді роздано інформаційно-роз’яснювальні буклети «Як отримати мікрогрант» та посилання на інформаційні канали Кодимського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості та Одеського обласного центру зайнятості.
Захід пройшов у форматі конструктивного діалогу.
#Мікрогрант #Добірка_корисних_посилань
Ваучер на навчання для кухарів
Дорожня карта з працевлаштування ветерана
Увага зміни! Уряд удосконалив порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу
До уваги УБД та осіб з інвалідністю: добірка корисних посилань для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни щодо сервісів та програм служби зайнятості
Неформальне професійне навчання для громадян
До уваги безробітних та шукачів роботи
Українці, які стали вимушеними переселенцями, гарантовано отримають допомогу від держави
ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
Чи зберігається за працівниками, які пішли в тероборону, робоче місце та заробіток
Трудові відносини в умовах воєнного часу
ЗМІНИ В ТРУДОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ
Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану