Кодимська міська рада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Порядок видачі довідок

Затверджено рішенням сесії міської ради від «12» серпня 2016 р. № 235-VII

Порядок видачі довідок  виконавчим комітетом Кодимської  міської  ради

         Видача довідок проводиться керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Кодимської міської ради відповідно до посадової інструкції, а за його відсутності працівником - виконавцем. Довідки видаються на підставі пред’явлених необхідних документів та в разі відсутності суперечностей в них.

Довідка підписується міським головою, а за його відсутності – секретарем міської ради або заступниками міського голови, та керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, а за його відсутності працівником - виконавцем, скріплюється печаткою виконавчого комітету міської ради.

Довідка про місце реєстрації .

Видається на підставі відміток про реєстрацію у паспорті громадянина України.

Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про фактичне місце проживання.

Видається на підставі паспорта громадянина України, акту обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території. 

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб.

Видається на підставі паспортів громадян України всіх повнолітніх членів сім’ї (при необхідності), зареєстрованих в житловому приміщенні (будинку), свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім’ї (при необхідності), будинкової книги, якщо дитина під опікою – на підставі документів про встановлення опіки,  за затвердженою формою.

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

 Довідка про спільне проживання громадян на момент смерті одного з них.

         Видається у відповідності до Постанови Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 21-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку), пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами).

         Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, документа, який підтверджує родинні стосунки з померлим (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), будинкової книги, свідоцтва про смерть члена сім’ї, акту обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території.    

         Видається для пред’явлення в управління Пенсійного фонду України.

Довідка про проведення поховання.

Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, документа, який підтверджує родинні стосунки з померлим (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), свідоцтва про смерть члена сім’ї, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання. У разі неможливості документального підтвердження родинних стосунків з померлим (наприклад, співмешканці), заявник надає акт обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території.

 Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка, яка засвідчує, що чоловік (дружина), один з батьків або брат чи сестра, дідусь чи бабуся померлого зайняті доглядом за дитиною годувальника до досягнення нею (ними) 8 років.

         Видається у відповідності до  Постанови правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами).

         Видається на підставі паспорта громадянина України -  заявника, свідоцтва про смерть померлого годувальника, свідоцтва про народження дитини (дітей) померлого годувальника, документів, підтверджуючих родинні стосунки з заявником, акту обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території, якщо встановлена опіка – на підставі документа про опіку.        

Видається для пред’явлення в управління Пенсійного фонду України.

Довідка про статус особи щодо зайнятості та реєстрації.

         Видається на підставі паспорта громадянина України - заявника, трудової книжки заявника, документа що свідчить про закінчення навчального закладу заявника, будинкової книги  (за необхідності).     

Довідка про пічне опалення будинку та наявність газобалонної установки.

Видається на підставі паспорту громадянина України, будинкової книги, технічного паспорту житлового приміщення (будинку), акту обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території.

         Видається для пред’явлення за місцем вимоги.

Довідка про реєстрацію громадянина за даною адресою на день смерті (про місце відкриття спадщини).

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, будинкової книги, свідоцтва про смерть спадкодавця.

Видається для пред’явлення до нотаріальної контори.

Довідка про проживання дітей з батьками.

 Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, будинкової книги, свідоцтва про народження дітей, акту обстеження депутата міської ради відповідно до розподілу території (за необхідності).

         Видається для пред’явлення до управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про користування земельною ділянкою.

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, даних погосподарського обліку по місту.

 Видається за місцем вимоги.

Довідка про те, чи являється заявник членом особистого селянського господарства чи не являється.

Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, даних земельно-кадастрової  книги по місту.

Видається до центру зайнятості населення.

Довідка-характеристика.

Комунальною організацією «Правопорядок» (дільничим інспектором)  видаються довідки – характеристики: типова (по місцю вимоги), на засудженого з випробувальним терміном, на порушника, на якого накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на засудженого до громадських робіт, на позбавлення батьківських прав (розширена характеристика на сім'ю).

Типова довідка – характеристика видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, на підставі запиту з правоохоронних та судових органів. База даних формується на підставі повідомлень від правоохоронних органів. Характеризуючі дані зберігаються в базі протягом року, або на період виправного терміну і громадських робіт.

Довідка - характеристика на засудженого з випробувальним терміном, на порушника, на якого накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на засудженого до громадських робіт видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, на підставі запиту з правоохоронних та судових органів. База даних формується на підставі повідомлень з Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області кримінально-виконавчої інспекції Кодимського району.

Довідка – характеристика на позбавлення батьківських прав (розширена характеристика на сім'ю) готується за запитом служби у справах дітей Кодимської райдержадміністрації, органів прокуратури, правоохоронних органів із складенням відповідних актів комісійного обстеження.

Довідки-характеристики видаються до органів внутрішніх справ, органів прокуратури, судів та інших органів.

Довідка з місця проживання про склад сім'ї  та реєстрацію (Форма 3).

Видається у відповідності до Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Постанови Кабінету Міністрів України  від 23.07.2008 р. №682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення».  Видається на підставі паспорту громадянина України – заявника, будинкової книги, технічного паспорта будинку або квартири.

Особі, що проживає в будинку, який перебуває у приватній власності іншої особи, довідка видається і підписується власником будинку, завіряється відповідальним працівником апарату міської ради, скріплюється печаткою виконавчого комітету  та реєструється у відповідному журналі.

Довідка про громадянина згідно запитів.

Видається на підставі запитів правоохоронних та інших органів.

Видається до органів внутрішніх справ та інших органів.

 

Порядок оскарження відмови у видачі довідок

У разі неможливості надати довідку, що засвідчує факт, за підтвердженням якого звернувся заявник, цей факт встановлюється в судовому порядку.

Прийом громадян для оформлення та видачі довідок.

         Прийом громадян з усними та письмовими зверненнями для оформлення та видачі довідок проводиться в прийомні дні відповідно до графіку прийому:

Понеділок, четвер:

з 8.00 до 17.00

з 12.00 до 13.00 -  обідня перерва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь