Конкурс на посади керівників закладів установ культури Кодимської міської ради

16.03.2022

 

І. На виконання законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Кодимської міської ради 16 березня 2022 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Кодимський історико-краєзнавчий музей» Кодимської міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. В ході першого засідання конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на заміщення вакантної посади на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсній комісії було надано письмові відповіді на знання Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини» та представлено відкриту презентацію державною мовою, а також надано відповіді на запитання членів комісії щодо проведеної презентації.

Переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи «Кодимський історико-краєзнавчий музей» Кодимської міської ради конкурсною комісією визнано Севастьянову Зінаїду Василівну. Рекомендувати органу управління заключити з переможцем конкурсу контракт терміном на п’ять років.

 

ІІ. На виконання законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Кодимської міської ради 16 березня 2022 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кодимська дитяча школа мистецтв» Кодимської міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. В ході першого засідання конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на заміщення вакантної посади на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсній комісії було надано письмові відповіді на знання Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», «Про дошкільну освіту» та представлено відкриту презентацію державною мовою, а також надано відповіді на запитання членів комісії щодо проведеної презентації.

Переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Кодимська дитяча школа мистецтв» Кодимської міської ради, конкурсною комісією визнано Олійника Олександра Миколайовича. Рекомендувати органу управління заключити з переможцем конкурсу контракт терміном на п’ять років.

09.03.2022

Згідно розділу 5 пункту 4 «Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Кодимської міської ради Подільського району Одеської області» повідомляємо, що конкурсній комісії подали документи на посаду:
директора комунального закладу «Кодимська дитяча школа мистецтв» Кодимської міської ради – Олійник Олександр Миколайович;
директора комунальної установи «Кодимський історико-краєзнавчий музей» Кодимської міської ради – Севастьянова Зинаїда Василівна.
Пакет документів конкурсантами поданий в повному обсязі.

 

04.02.2022

Додаток 1

 до наказу відділу культури і туризму

                                                                                                                                             Кодимської міської ради                                                                         Подільського району Одеської області від  31.01.2022  № 5-О

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посади  керівників закладів і установ культури

Кодимської міської ради Подільського району Одеської області

 

До 7 березня 2022 року включно проводиться прийом документів на конкурсний відбір на посаду директора:

 • комунального закладу «Кодимська дитяча школа мистецтв» Кодимської міської ради Одеської області, розташованого за адресою: вулиця Єлісеєва 55, м.Кодима, Подільський район, Одеська область;
 • комунальної установи «Кодимській історико-краєзнавчий музей» Кодимської міської ради Одеської області, розташованої за адресою вул. Садова 4, м.Кодима, Подільський район, Одеська область.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта ступеню не нижче магістра (спеціаліста);
 • стаж роботи в галузі культури не менше трьох років;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

До участі у конкурсі подаються такі документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копії документів про вищу освіту (з додатком);
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи в галузі культури не менше трьох років на день їх подання.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений строк або подаються особисто до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Кодима, вул. Соборна, 88, каб.37, тел.: (04867) 2-66-38. Уповноважена  особа: Березовська Тетяна Олександрівна, головний спеціаліст відділу культури і туризму  (kodima_kultura@i.ua)

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів орган управління оприлюднює подані кандидатами документи на офіційному веб-сайті Кодимської міської ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту kodima_kultura@i.ua, які передаються конкурсній комісії.        

Призначення керівника закладу (установи) здійснюється начальником відділу культури і туризмуКодимської міської ради.

 

                                                                                                                      Додаток 3

                                                                                                до наказу відділу культури і туризму

                                                                         Кодимської міської ради                         

                                                                         Подільського району Одеської області

                                                                                                 від.31.01.2022  № 5-О

 

 

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК
питань для перевірки знання законодавства у сфері культури

 

Закон України «Про культуру»

 1. Базова мережа закладів культури. Діяльність у сфері культури (культурна діяльність) (ст.1 ЗУ «Про культуру»).
 2. Законодавство України про культуру (ст.2 ЗУ «Про культуру»).
 3. Права громадян у сфері культури  (ст. 6 ЗУ «Про культуру»)
 4. Право на утворення закладів культури (ст. 9 ЗУ «Про культуру»).
 5. Обов’язки у сфері культури (ст.11 ЗУ «Про культуру»).
 6. Види і суб'єкти діяльності у сфері культури (ст.12 ЗУ «Про культуру»).
 7. Види і суб'єкти діяльності у сфері культури (ст.12 ЗУ «Про культуру»).
 8. Особливості провадження інвестиційної та інноваційної діяльності, проведення приватизації у сфері культури.
 9. Рівні базової мережі закладів культури (ст.23 ЗУ «Про культуру»).
 10. Витрати на утримання закладів культури (ст.26 ЗУ «Про культуру»).

 

Закон України «Про охорону культурної спадщини»

 1. Класифікація об'єктів культурної спадщини (ст. 2 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»)
 2. Участь підприємств, закладів науки, освіти та культури, громадських організацій, громадян в охороні культурної спадщини (ст.11 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 3. Державний реєстр нерухомих пам'яток України (ст.13 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 4. Інформування про об'єкти культурної спадщини, занесені до Реєстру (ст.16 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 5. Заборона знесення, зміни, заміни пам'яток та порядок їх переміщення (перенесення) (ст.22 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 6. Надання об'єктів культурної спадщини, що є пам'ятками, в користування юридичним та фізичним особам (ст.25 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 7. Забезпечення заходів щодо охорони пам'яток (ст.27 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 8. Статус територій, пов'язаних з охороною культурної спадщини (ст.34 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 9. Джерела фінансування охорони культурної спадщини (ст.34 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 10. Кримінальна відповідальність за незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини(ст.44 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).

 

Закон України «Про музеї та музейну справу»

 1. Основні терміни та їх визначення. (ст.1 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 2. Музейна справа та основні напрями діяльності музеїв (ст. 2 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 3. Законодавство України про музеї та музейну справу (ст. 4 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 4. Види музеїв (ст.6 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 5. Ліквідація та реорганізація музеїв(ст.10 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 6. Облік музейних предметів та предметів музейного значення (ст.19 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 7. Гарантії прав і законних інтересів працівників музеїв (ст.28 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 8. Міжнародна діяльність музеїв (ст.25 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 9. Гарантії майнових прав музеїв (ст.29 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)
 10. Відповідальність за шкоду, завдану музею або музейному зібранню (ст.30 ЗУ «Про музеї та музейну справу»)

 

Закон України «Про дошкільну освіту»

 1. Законодавство України про дошкільну освіту (ст. 1 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 2. Основні завдання законодавства України про дошкільну освіту (ст. 2 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 3. Завдання дошкільної освіти (ст. 7 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 4. Установчі документи суб’єктів освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти (ст. 13 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 5. Утворення, реорганізація, ліквідація та перепрофілювання закладу дошкільної освіти (ст. 16 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 6. Планування роботи закладу дошкільної освіти (ст. 24 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 7. Освітня програма (ст. 23 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 8. Учасники освітнього процесу (ст. 27 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 9. Права дитини у сфері дошкільної освіти (ст. 28 ЗУ «Про дошкільну освіту»)
 10. Атестація педагогічних працівників закладу дошкільної освіти (ст. 32 ЗУ «Про дошкільну освіту»)

 

 

 

 

                                                                                                                      Додаток 4

                                                                                         до наказу відділу культури і туризму

                                                                  Кодимської міської ради                         

                                                                  Подільського району Одеської області

                                                                                          від.31.01.2022  № 5-О

 

 

КРИТЕРІЇ
оцінювання кандидатів

1. Перевірка на знання законодавства України у сфері культури здійснюється шляхом письмової відповіді на питання. Із загального переліку питань для кожного учасника тестування надається чотири питання. Для визначення результатів письмового тестування використовується така система: за кожну правильну відповідь виставляється 1 бал. Загальна кількість балів, яку можна отримати за результатами тестування становить 32 бали. Результати тестування вважаються позитивними, якщо учасник набрав пороговий рівень балів (50 %).

2. Загальний час для проведення тестування повинен становити не більше 60 хвилин.

3. Кандидати, які за результатами набрали менше 50%, а також кандидати, які не з’явилися для його проходження, вважаються такими, що не пройшли конкурс.

4. Про дату та час, передбачений для проведення конкурсу всі кандидати повідомляються одним із доступних способів, обраних ними (зазначається у заяві про участь у конкурсі), зокрема у письмовій формі, засобами електронного чи телефонного зв’язку.

5. Проведення презентації перспективного плану розвитку закладу (установи) культури відбувається того ж дня, що і перевірка знання законодавства.

6. Відкрита публічна презентація перспективного плану розвитку закладу (установи) культури перед конкурсною комісією здійснюється особисто конкурсантом у спосіб, який визначає сам конкурсант державною мовою, а також шляхом надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

7. Регламент етапу:

виступ претендента - до 15 хв.;

запитання та обговорення - до 10 хв.

8. Оцінювання професійної компетентності кандидатів за результатами публічної презентації здійснюється шляхом виставлення балів членами конкурсної комісії.

10. Остаточний бал за публічну презентацію є середнє арифметичне значення індивідуальних балів, виставлених членами конкурсної комісії.

11. Максимальна кількість балів за презентацію перспективного плану розвитку закладу (установи) культури становить 5 балів.

12. Загальна кількість балів кандидата визначається шляхом додавання балів, виставлених за результатами двох етапів конкурсу.

13. Переможцем вважається особа, яка набере найбільшу кількість балів за результатами випробувань.

 

28.08.2021

І. На виконання законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Кодимської міської ради 28 серпня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Кодимська публічна бібліотека» Кодимської міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. В ході першого засідання конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на заміщення вакантної посади на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсній комісії було надано письмові відповіді на знання Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини» та представлено відкриту презентацію державною мовою перспективного плану розвитку установи культури, а також надано відповіді на запитання членів комісії щодо проведеної презентації.

Переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи «Кодимська публічна бібліотека» Кодимської міської ради конкурсною комісією визнано Тульчинську Наталію Віталіївну. Рекомендувати органу управління заключити з переможцем конкурсу контракт терміном на п’ять років.

ІІ. На виконання законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Кодимської міської ради 28 серпня 2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Кодимський центральний будинок культури ім.Т.Г.Шевченка» Кодимської міської ради.

Конкурс проходив у два етапи. В ході першого засідання конкурсна комісія розглянула документи, подані кандидатом на заміщення вакантної посади на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсній комісії було надано письмові відповіді на знання Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», про діяльність клубних закладів та представлено відкриту презентацію державною мовою перспективного плану розвитку закладу культури, а також надано відповіді на запитання членів комісії щодо проведеної презентації.

Переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Кодимський центральний будинок культури ім.Т.Г.Шевченка» Кодимської міської ради, конкурсною комісією визнано Бойченка Віктора Олександровича. Рекомендувати органу управління заключити з переможцем конкурсу контракт терміном на п’ять років.

26.08.2021

Повідомляємо про перенесення дати проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів і установ відділу культури і туризму Кодимської міської ради Подільського району Одеської області з 27 серпня 2021 року на 28 серпня 2021 року

(у звязку з плановим відключенням електропостачання 25-27 серпня 2021 року з 08.00-17.00 за адресою: м.Кодима пл. Перемоги,4, Центральний будинок культури ).

https://www.facebook.com/Kodimska.miska.rada/posts/207483801328643

Конкурс відбудеться 28 серпня 2021 року о 13 год 00 хв за адресою: м.Кодима, пл.Перемоги, 4, СОУП.

 

Згідно розділу 5 пункту 4 «Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Кодимської міської ради Подільського району Одеської області» повідомляємо, що конкурсній комісії подали документи на посаду:

 • директора комунального закладу «Кодимський центральний будинок культури ім. Т.Г. Шевченко» Кодимської міської ради – Бойченко Віктор Олександрович;

 • директора комунальної установи «Кодимська публічна бібліотека» Кодимської міської ради – Тульчинська Наталія Віталіївна.

Пакет документів конкурсантами поданий в повному обсязі.

 

 

  Додаток 1

                                                                                       до наказу відділу культури і                                                                                                            туризму

                                                                                       Кодимської міської ради                         

                                                                                       Подільського району Одеської області

                                                                                       від 19.07.2021  № 32-О

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посади  керівників закладів і установ культури

Кодимської міської ради Подільського району Одеської області

 

До 17 серпня 2021 року включно проводиться прийом документів на конкурсний відбір на посаду директора:

 • комунального закладу ««Кодимський центральний Будинок культури ім.Т.Г.Шевченка» Кодимської міської ради Одеської області, розташованого за адресою: площа Перемоги буд.4, м.Кодима, Подільського району, Одеської області;
 • комунальної установи «Кодимська публічна бібліотека» Кодимської міської ради Одеської області, розташованої за адресою площа Перемоги буд.4, м.Кодима, Подільського району, Одеської області.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта ступеню не нижче магістра (спеціаліста);
 • стаж роботи в галузі культури не менше трьох років;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

До участі у конкурсі подаються такі документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копії документів про вищу освіту (з додатком);
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи в галузі культури не менше трьох років на день їх поданні.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

    Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений строк або подаються особисто до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Кодима, вул. Соборна, 88, каб.37, тел.: (04867) 2-66-38. Уповноважена  особа: Березовська Тетяна Олександрівна, головний спеціаліст відділу культури і туризму  (kodima_kultura@i.ua)

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів орган управління оприлюднює подані кандидатами документи на офіційному веб-сайті Кодимської міської ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту kodima_kultura@i.ua, які передаються конкурсній комісії.         

Призначення керівника закладу (установи) здійснюється начальником відділу культури і туризмуКодимської міської ради, строком на п’ять років.

                                                                                                                      Додаток 3

                                                                                                до наказу відділу культури і туризму

                                                                         Кодимської міської ради                         

                                                                         Подільського району Одеської області

                                                                                                 від 19.07.2021  № 32-О

 

 

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК
питань для перевірки знання законодавства у сфері культури

 

Закон України «Про культуру»

 1. Базова мережа закладів культури. Діяльність у сфері культури (культурна діяльність) (ст.1 ЗУ «Про культуру»).
 2. Законодавство України про культуру (ст.2 ЗУ «Про культуру»).
 3. Права громадян у сфері культури  (ст. 6 ЗУ «Про культуру»)
 4. Право на утворення закладів культури (ст. 9 ЗУ «Про культуру»).
 5. Обов’язки у сфері культури (ст.11 ЗУ «Про культуру»).
 6. Види і суб'єкти діяльності у сфері культури (ст.12 ЗУ «Про культуру»).
 7. Види і суб'єкти діяльності у сфері культури (ст.12 ЗУ «Про культуру»).
 8. Особливості провадження інвестиційної та інноваційної діяльності, проведення приватизації у сфері культури.
 9. Рівні базової мережі закладів культури (ст.23 ЗУ «Про культуру»).
 10. Витрати на утримання закладів культури (ст.26 ЗУ «Про культуру»).

 

Закон України «Про охорону культурної спадщини»

 1. Класифікація об'єктів культурної спадщини (ст. 2 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»)
 2. Участь підприємств, закладів науки, освіти та культури, громадських організацій, громадян в охороні культурної спадщини (ст.11 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 3. Державний реєстр нерухомих пам'яток України (ст.13 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 4. Інформування про об'єкти культурної спадщини, занесені до Реєстру (ст.16 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 5. Заборона знесення, зміни, заміни пам'яток та порядок їх переміщення (перенесення) (ст.22 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 6. Надання об'єктів культурної спадщини, що є пам'ятками, в користування юридичним та фізичним особам (ст.25 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 7. Забезпечення заходів щодо охорони пам'яток (ст.27 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 8. Статус територій, пов'язаних з охороною культурної спадщини (ст.34 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 9. Джерела фінансування охорони культурної спадщини (ст.34 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).
 10. Кримінальна відповідальність за незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини(ст.44 ЗУ «Про охорону культурної спадщини»).

 

Закон України «Про бібліотеки та бібліотечну справу».

 1. Види бібліотек (ст.6 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 2. Центральні бібліотеки (ст.9 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 3. Створення бібліотек (ст.12 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 4. Комплектування бібліотечних фондів (ст.17 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 5. Облік, зберігання та використання документів (ст.18 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 6. Обов'язки бібліотек (ст.19 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 7. Права бібліотек  (ст.20 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 8. Права громадян, підприємств, установ і організацій на бібліотечне обслуговування  (ст.21 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 9. Права користувачів бібліотеки  (ст.22 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).
 10. Обов'язки користувачів бібліотек  (ст.23 ЗУ «Про бібліотеки та бібліотечну справу»).

 

Діяльність клубних закладів

 1.  Визначення поняття «клубний заклад» (п.1.1 Положення про клубний заклад)
 2.  Пріоритетні напрямами роботи клубних закладів (п.1.4 Положення про клубний заклад)
 3.  Пріоритетні напрямами роботи клубних закладів (п.1.4 Положення про клубний заклад)
 4.  Головні види діяльності клубних закладів (п.1.8 Положення про клубний заклад)
 5.  Вирішення яких питань входить до компетенції керівника клубного закладу закладів (п.4.4 Положення про клубний заклад)
 6. Права клубного закладу щодо провадження фінансово-господарської діяльності (п.5.5. Положення про клубний заклад)
 7. Види клубних формувань (п.1.1. Положення про клубне формування закладу культури системи культури і мистецтв України)
 8. Завдання та функції клубних формувань (п.2. Положення про клубне формування закладу культури системи культури і мистецтв України)
 9. Завдання та функції клубних формувань (п.2. Положення про клубне формування закладу культури системи культури і мистецтв України)
 10. Форми звітності клубних закладів (Наказ МКУ №478 від 18.06.2019).

 

                                                                                                                       Додаток 4

                                                                                         до наказу відділу культури і туризму

                                                                  Кодимської міської ради                         

                                                                  Подільського району Одеської області

                                                                                          від 19.07.2021  № 32-О

 

 

КРИТЕРІЇ
оцінювання
кандидатів

1. Перевірка на знання законодавства України у сфері культури здійснюється шляхом письмової відповіді на питання. Із загального переліку питань для кожного учасника тестування надається чотири питання. Для визначення результатів письмового тестування використовується така система: за кожну правильну відповідь виставляється 1 бал. Загальна кількість балів, яку можна отримати за результатами тестування становить 32 бали. Результати тестування вважаються позитивними, якщо учасник набрав пороговий рівень балів (50 %).

2. Загальний час для проведення тестування повинен становитиме більше 60 хвилин.

3. Кандидати, які за результатами набрали менше 50%, а також кандидати, які не з’явилися для його проходження, вважаються такими, що не пройшли конкурс.

4. Про дату та час, передбачений для проведення конкурсу всі кандидати повідомляються одним із доступних способів, обраних ними (зазначається у заяві про участь у конкурсі), зокрема у письмовій формі, засобами електронного чи телефонного зв’язку.

5. Проведення презентації перспективного плану розвитку закладу (установи) культури відбувається того ж дня, що і перевірка знання законодавства.

6. Відкрита публічна презентація перспективного плану розвитку закладу (установи) культури перед конкурсною комісією здійснюється особисто конкурсантом у спосіб, який визначає сам конкурсант державною мовою, а також шляхом надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

7. Регламент етапу:

виступ претендента - до 15 хв.;

запитання та обговорення - до 10 хв.

8. Оцінювання професійної компетентності кандидатів за результатами публічної презентації здійснюється шляхом виставлення балів членами конкурсної комісії.

10. Остаточний бал за публічну презентацію є середнєарифметичне значення індивідуальних балів, виставлених членами конкурсної комісії.

11. Максимальна кількість балів за презентацію перспективного плану розвитку закладу (установи) культури становить 5 балів.

12. Загальна кількість балів кандидата визначається шляхом додавання балів, виставлених за результатами двох етапів конкурсу.

13. Переможцем вважається особа, яка набере найбільшу кількість балів за результатами випробувань.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних