Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Прекрасні моменти з урочистого відкриття Новорічної резиденції - 2018!

Новий рік – це сімейне свято, і незалежно від віку всі його люблять та з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі.  

23 грудня відбулося відкриття «Казкового лісу» та «Новорічної Резиденцї Діда Мороза». Разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та Злодійкою малеча поринула в казковий світ розваг. Діти із задоволенням прийняли участь в квесті «У пошуках свята», водили хоровод навколо ялинки та танцювали новорічний флешмоб разом з Дідом Морозом і Снігуронькою. Безсумнівно, другий рік поспіль, родзинкою дійства став казковий будиночок, де дітлахи могли спілкувались з Дідом Морозом та Снігуронькою, розказували віршики, співали пісень,  фотографувалися біля казкових фотозон та отримували солодкі подарунки. Ну і звичайно в «Казковому лісі» можна було написати листа Діду Морозу і покласти його до чарівної скриньки здійснення бажань. Близько двохсот листів надійшло на казкову пошту з найсокровеннішими мріями та побажаннями. Новорічний настрій і купа яскравих емоцій отримали наші маленькі кодимчани та їх рідні!!!!

Усіх присутніх з прийдешніми святами привітав міський голова Володимир Олексійович Склярук.

 Хочемо відмітити, що новорічні подарунки для діток придбав депутат обласної ради Сергій Іванович Лупашко та Кодимська міська рада.

Також, щоб гості «Новорічного містечка» розважалися, чекаючи на прийом до Діда Мороза та Снігурочки в Резиденцію, в міському парку вони мали змогу фотографуватися з новорічними оленями та на санях з Дідом Морозом, частуватися солодощами та зігріватися теплим глінтвейном.

Резиденція працювала, також,  24 грудня.

Новорічне містечко відкрите до Різдва! Веселих свят!

 

Кодимська міська рада.

 « повернутися до списку новин