Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Вінки, купальська ватра, святковий концерт: у Кодимі відсвяткували Івана Купала.

7 липня кодимчани та гості м.Кодима зібралися біля ставку на центральній вулиці Соборній, де відбувалось «Свято Івана Купала». Дійство організувала та провела Кодимська міська рада. Сонячна погода, піднесений  настрій мешканців, святково задекорована  набережна та ставок, тематична програма – все сприяло аби купальські гуляння  пройшли весело та з незабутніми враженнями.

На початку святкової програми до присутніх з вітальним словом та найкращими побажаннями звернувся кодимський міський голова В.О. Склярук. Далі для гостей свята лунав концерт за участю легендарних  братів Барановських, голосистих та талановитих Максима Овсяника, Ілони Буйденко, Альбіни Гальчинської, Інни Цьоки, Ангеліни Івашини. Родзинкою концерту стали спеціально запрошені гості із селища Піщанки – гурт «Дебют», які розважали кодимчан майстерним та запальним виступом  свого духового колективу та естрадним співом до пізнього вечора.

Не обійшлося Івана Купала без традиційних обрядів. Усі дівчата мали змогу наплести собі купальських вінків з квітів та різнотрав’я, які були заготовлені організаторами заздалегідь та ввечері спустити їх на воду. Також з настанням сутінок усі бажаючі взяли участь в запуску світлових плаваючих ліхтариків, а на березі ставку запалала купальська ватра. Найбільшою потіхою для дітей, яких було дуже багато на святі, стали безкоштовні катання  на катамаранах.

(Більше фото у фотогалереї).« повернутися до списку новин