Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

В Кодимі відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 33 років.

Але є пам’ять…І саме вона – рушій еволюційного поступу в майбутнє й оберіг найвищих загальнолюдських цінностей

26 квітня 2019 року, у день 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, в нашому місті відбувся мітинг-реквієм за участі керівництва району та міста, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, делегації від установ та організацій міста, учнівська молодь.

Зі словами глибокої вдячності та поваги до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС звернувся Кодимський міський голова Володимир Олексійович Склярук та побажав їм міцного здоров’я, благополуччя та достатку  в родинах, довгих та щасливих років життя.

На знак данини пам’яті тим трагічним подіям та вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя врятували Україну і світ від атомного лиха, присутні на зібранні поклали живі квіти до пам’ятного знаку “Жертвам Чорнобильської катастрофи”.« повернутися до списку новин