Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

День міста для юних кодимчан.

Вже склалася добра традиція щороку до Дня міста готувати музичні подарунки для громади від найменших кодимчан – вихованців дитячих садочків, шкіл, Центру дитячої та юнацької творчості. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити під час виступу талановитих юних мешканців м. Кодими в рамках дитячої концертної програми, якою відкрились святкові заходи в міському парку. По закінченню виступу керівники дитячих садочків міста отримали пам’ятні подарунки від Кодимської міської ради для своїх дошкільних закладів, а усі учасники дитячого концерту – солодощі.
Для наймолодших відвідувачів свята протягом усього дня працювали дитячі атракціони, яскраві батути, каруселі, яскраві торгові майданчики з повітряними кульками, різноманітними сувенірами та солодощами на будь-який смак. 
Але найбільше захоплення та щирі емоції у діток та їх батьків викликала зустріч з двома казковими медведиками Пандою та Умкою, майже 3 метри заввишки, які завітали до Кодими на запрошення організаторів свята – Кодимської міської ради. Діти фотографувались біля дивовижних звірят, тішились, танцювали та забавлялись« повернутися до списку новин