Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Привітання міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дорогі кодимчани! Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги та Днем пам’яті й примирення!

Друга світова війна стала трагедією та гуманітарною катастрофою, яка завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі.

Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна залишається незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль втрат та горе учасників воєнних подій.

Низький уклін тим, хто воював на фронтах війни і працював у тилу, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край. На чию долю випали випробування чужиною. Хто терпів голод, хвороби та знущання у концтаборах. Подвиг ваш – безсмертний, спомин про вас – вічний, вдячність нащадків – безмежна.

Святий обов’язок нинішнього покоління - берегти пам’ять про тих, хто віддав своє життя за мирне щасливе майбуття, а також піклуватися про тих, хто дожив до наших днів.

Шановні ветерани! Велика подяка Вам за героїзм і мужність, стійкість і незламність, жертовну і самовіддану любов до рідної країни! Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святковий день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Нехай роки Вашого життя стеляться добром, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

Щиро бажаю усім кодимчанам добра, благополуччя, щастя! Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. 

Світлого майбутнього нашим дітям та якнайшвидшого повернення миру і спокою на нашу благодатну українську землю!

Вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим! Слава Героям!

 

З повагою                                         міський голова В.О. Склярук« повернутися до списку новин