Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Про подання електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Кодимська міська рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування та прирівняних осіб, депутатів Кодимської міської ради про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.

 

У статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» встановлюється, що особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Декларація заповнюється на веб-сайті Національного агентства з запобігання корупції. З метою полегшення заповнення декларацій розроблено відео, в якому подано детальні роз’яснення заповнення е-декларації на сайті Національного агентства, ознайомитися з якими можна за посиланням: http://nazk.gov.ua/deklaraciya

                                                                                                                  

У всіх випадках, коли технічні збої у роботі Єдиного  державного реєстру заважають поданню електронної декларації чи виправленої декларації про це необхідно повідомити Національне агентство.  Кожен такий випадок розглядається окремо (індивідуально).

 

У разі виникнення помилки при реєстрації чи відсутності підтвердження про реєстрацію особам необхідно звернутись через засоби електронної пошти до служби технічної допомоги Національного агентства з питань запобігання корупції на електронну адресу:  support@nazk.gov.ua для отримання необхідної допомоги.« повернутися до списку новин