Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Привітання міського голови до Дня визволення Кодимщини від нацистських загарбників.

Шановні ветерани, жителі м. Кодими !

  Від щирого серця вітаю Вас із знаменною датою – 76-ю річницею визволення Кодимщини від нацистських загарбників!

У цей знаменний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Великої Вітчизняної війни, в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, у повоєнні роки піднімав країну з руїн.

 Кодимчани  ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

 Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за рідний край. Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну. Обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

  Бажаємо всім ветеранам здоров’я, бадьорості, гарного настрою, миру!

                                                                                                                                                З повагою  міський голова  Склярук В.О.« повернутися до списку новин