Кодимська міська громада
Одеська область, Подільський район

Кодимський міський голова здобув суспільні нагороди.

 

Напередодні Дня Конституції 2020 року, рішенням Президії Асамблеї ділових кіл за визначні заслуги перед Україною Кодимського міського голову Склярука Володимира Олексійовича удостоєно ордену національної звитяги «За громадянську доблесть» з посвідченням, іменним дипломом, почесною іменною зброєю – оригінальним кортиком.

За період роботи Володимира Олексійовича на посаді міського голови відбулися і відбуваються позитивні зміни. Він, разом з депутатським корпусом, виконавчим комітетом та працівниками міської ради, щоденно намагається покращити життя людей в нашому рідному місті Кодима. Впродовж всього скликання розбудовуються тротуари по вулицях міста, ремонтуються дороги, криниці, відновлено міський парк, утримуються місця загального користування в належному стані та ін.  

Як керівник, Володимир Олексійович, навіть в умовах кризи знаходить можливості продовжувати розбудовувати місто, вирішувати життєві питання мешканців міста, створювати їм комфортні умови для проживання та бажання залишатись в Кодимі. Він є принциповим, справедливим, неупередженим очільником громади. Для нього всі жителі міста нібито рідні. Він здатний вникати в проблеми людей, вирішувати їх проблеми з високим ступенем ефективності. Відмінною рисою є його здатність слухати людей і прислухатися до пропозицій, але при цьому завжди останнє вирішальне слово залишається за ним, він не боїться нести відповідальність за прийняті рішення, здатний їх відстоювати і доводити до логічного завершення.

Слід відмітити, що в 2019 році в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці, Кодимського міського голову Склярука В.О. було удостоєно Почесного звання «Лицар Вітчизни» та нагороджено орденом «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» з посвідченням, іменним дипломом, почесною іменною зброєю – оригінальною лицарською шаблею та нагрудним знаком Лицарського Легіону України.

Дуже приємно, що наш земляк, очільник кодимської громади удостоєний високими нагородами на ряду із видатними українцями, такими як Олег Скрипка, Ніна Матвієнко і наша землячка - лікар Тамара Остапок. Радує й те, що про нашу рідну Кодиму знають вже і в Києві.

Бажаємо Володимиру Олексійовичу і надалі завжди залишатись таким принциповим та справедливим у вирішенні важливих питань, нехай йому вистачає сил та енергії аби змінити Кодиму на краще.« повернутися до списку новин