Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Відбулась чергова 39 сесія міської ради.

29 травня депутати Кодимської міської ради зібрались для роботи чергової 39 сесії міської ради  та розглянули 17 питань порядку денного.

Перші три питання стосувались реєстрації нового депутата у складі Кодимської міської ради та внесення відповідних змін у рішення. У зв’язку із смертю депутата Красовського В.М., до складу депутатського корпусу увійшов наступний за черговістю депутат, включений до виборчого списку від Кодимської районної організації політичної партії «Опозиційний блок» - Бурмістр Людмила Іллівна. За депутатом погодили закріплення таких вулиць міста – Київська, Подільська, Тиха, Елеваторна, Гоголя, Героїв АТО №29-109.

Далі депутати розглянули питання про зміну меж виборчих дільниць, внесене в порядок денний депутатом Сажиною Л.Л. Згідно побажань мешканців для зручності голосування вулиці Озерна та Пушкіна включили  до меж виборчої дільниці № 510443 (пл. Перемоги, 4, Будинок культури), а вулиці Спортивна, Суворова, Єсеніна — до меж виборчої дільниці № 510445 (вул. Соборна, 113, Кодимська "ЗШ І-ІІІ ст."). Тепер мешканці даних вулиць в майбутньому зможуть голосувати за новими адресами. Ці зміни не будуть стосуватися парламентських виборів, які очікуються в липні.

В ході роботи сесії  депутати заслухали доповідачів по питаннях  виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку міста Кодима за січень-квітень 2019 року та виконання Кодимського міського бюджету за І квартал 2019 року. У зв’язку з перевиконанням міського бюджету за даний період за рахунок збільшення земельного податку для юридичних осіб, є можливість додатково спрямувати 1 млн 750 тис грн на ремонт доріг (861 тис грн), тротуарів (609 тис грн) та утримання інших об’єктів благоустрою (280 тис грн). Про що депутати внесли зміни у відповідні рішення.

Ще одним рішенням народні обранці надали дозвіл Кодимській міській раді на проведення процедури відчуження/передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Кодима. Це такі об’єкти як міський кінотеатр «Мир», який розташований за адресою м. Кодима вул. Садова, 2 та нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою м. Кодима вул. Шевченка, 52.

Найбільш запеклі дискусії викликало у депутатів питання про прийняття Кодимською міською радою участі в етно-фестивалі «Кодима-фест-2019». Висловлювались різні думки. Частина із присутніх депутатів висловлювались за участь міської ради в цьому заході. Однак більша частина депутатів не побачила доцільності участі у фестивалі. Аргументували депутати свою точку зору тим, що за весь час існування «Кодима-фест», фестиваль не приніс жодної користі місту та району та ніяким чином не вплинув на його туристичний та економічний розвиток. Тому і кошти, які планується витратити на участь, краще спрямувати на вирішення проблем міста. Насамкінець депутати так і не дійшли згоди з даного питання та не прийняли його навіть за основу.

Серед інших, розглянутих депутатами питань, були земельні, питання зняття з балансу Кодимської міської ради житлових приміщень у зв’язку з їх приватизацією, про передачу основних засобів на баланс КП «Кодимакомунсервіс» та ін. З усіх питань прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин