Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Шановні жителі міста Кодима , проблема з водою вирішена!

Шановні жителі міста Кодима , проблема з водою вирішена!

22 березня 2018 року Кодимська міська рада отримала листа з Кодимського РЕМ про борг КП «Кодимакомунсервіс» за спожиту електроенергію в сумі близько 130 000 грн. Керівництвом міської ради було прийнято рішення скликати, 28 березня, позачергову сесію. Було вирішено - погасити частину боргу (100 000 грн.) в РЕМ.

КП «Кодимакомунсервіс» повідомляє, що служба соціального захисту, при Кодимському РДА, за 2017 рік, взагалі ніяких коштів, за нараховані населенню субсидії, не перерахувала комунальному підприємству.

Наразі, проблема з боргом наполовину вирішена.Рада вирішила направити в комунальне підприємство комісію, для з’ясування причини збою в роботі. Також потрібно розібратися чому  начальником КП "Кодимакомунсервіс" не було сказано в звіті, на черговій сесії міської ради (16.03.2018 р.), про заборгованість в РЕМ.

Звертаємось до Вас з проханням не нагнітати ситуацію, оскільки комунальне підприємство працює в штатному режимі і послуги по водопостачанню продовжують надаватись.« повернутися до списку новин