Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Кодимчани вшанували пам'ять Чорнобильців.

26 квітня в Україні та в усьому світі відзначаються сумні роковини – чергова 31-а річниця Чорнобильської катастрофи, відлуння якої досі бринить в серцях українців.

Цього дня і в нашому місті відбулася традиційна хода до пам’ятного знаку Чорнобильцям від пам’ятника Т.Г. Шевченку, у якій взяв участь міський голова В.О. Склярук та представники Кодимської міської ради, керівники району, організацій та установ, представники політичних партій, війсковослужбовці, школярі та небайдужі громадяни. Почесними учасниками ходи були ліквідатори Чорнобильської катастрофи. 

Біля меморіалу лунало багато слів щирої вдячності на адресу тих, кому довелося подивитися в очі смертельній небезпеці. Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять тих, чиє життя забрав «мирний» атом.

Благочинний і настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму м. Кодима Української Православної Церкви Прот. Георгій Кушнір з кліриком цього храму Прот. Георгієм Худинцем та настоятель «Релігійної громади Святого Архістратига Божого Михаїла УПЦ КП м.Кодима» о. Назарій відправили молебень за загиблими та померлими ліквідаторами, після чого присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Тому Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. « повернутися до списку новин