Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Привітання Кодимського міського голови з Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

Шановні захисники Вітчизни!

Дорогі ветерани, військовослужбовці!

 

     Щиро вітаю вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Божа Матір здавна вважалась захисницею українського козацтва, а тепер – і  українського війська.
Цей день поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної держави, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.
Завдяки сміливості, витримці і героїзму українських військовослужбовців увесь світ побачив, що ми – народ, який гідно відстоює свою незалежність і має право вільно жити на рідній землі.

У цей святковий день бажаю  незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка є заступницею славного війська козацького та всього українського люду.


З повагою,
Кодимський міський голова В.О. Склярук

 « повернутися до списку новин