Кодимська міська рада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Пенсійний фонд України інформує.....

Дата: 23.10.2020 09:26
Кількість переглядів: 1620

ЯК ВВІЙТИ НА ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПО НОВОМУ.

НА вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  доступний новий спосіб авторизації для отримання  онлайн-послуг — за допомогою інтегрірованої системи електронної ідентифікації GovID. Авторизацію для отримання  онлайн-послуг — за допомогою інтегрірованої системи електронної ідентифікації GovID можна здійснити також в мобільному додатку.

Функція  ідентифікації особи GovID поєднує в собі ідентифікацію за допомогою мобільного оператора MobileID або за допомогою банку BankID.

У верхньому правому куті натисніть ВХІД і виберіть аункт меню ЗА GovID, а також позначте, як ви хочете ввійти: як фізична чи юридична особа. Для мобільного додатку можлива тільки авторизація фізичних осіб.

Якщо хочете використати  MobileID, виберіть, за допомогою якого оператора зв’язку ви будете авторизуватись.

Якщо хочете використати  BankID, виберіть пункт меню НБУ.

Якщо користуєтесь  BankID, то потрібно вибрати, клієнтом  якого банку ви є, натиснувши на назву чи логотип банку.

Після цього система видасть повідомлення, які саме персональні дані буде передано Пенсійному фонду України для використання.

Потім буде здійснено операцію авторизації, що може відрізнятись залежно від програмного забезпечення, котре використовує надавач послуги. Потім треба дати згоду на передачу персональних даних Пенсійному фонду України.

Після погодження система надасть перелік конкретних відомостей, котрі буде передано, і ще раз запитає про можливість їх передачі ПФУ.

У підсумку після затвердження передачі персональних даних буде  здійснено ваш вхід в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Послуги MobileID та BankID надають юридичні особи, які самі визначають умови їх надання і тарифікацію, тож для визначення цих умов потрібно звертатись безпосередньо до надавача послуг.

 

 

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

N 1058-IV, 09.07.2003, Закон,  Верховна Рада України

 

 

 Стаття 115. Пенсійне забезпечення окремих категорій громадян

1. Право на призначення дострокової пенсії за віком мають:

1) особи, хворі на гіпофізарний нанізм (ліліпути), диспропорційні карлики - після досягнення чоловіками 45 років, жінками 40 років та за наявності страхового стажу не менше 20 років у чоловіків і не менше 15 років у жінок;

2) особи з інвалідністю по зору I групи - сліпі та особи з інвалідністю з дитинства I групи - після досягнення чоловіками 50 років, жінками 40 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років у чоловіків і не менше 10 років у жінок;

3) жінки, які народили п’ятьох або більше дітей та виховали їх до шестирічного віку, матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до зазначеного віку, - після досягнення 50 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років. При цьому до числа осіб з інвалідністю з дитинства належать також діти з інвалідністю віком до 16 років.

За вибором матері або в разі її відсутності, якщо виховання п’ятьох або більше дітей чи дитини з інвалідністю здійснювалося батьком, йому призначається дострокова пенсія за віком після досягнення 55 років та за наявності страхового стажу не менше 20 років;

 

Для отримання інформації щодо своєї пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків, зарахування страхового стажу не потрібно відвідувати органи Пенсійного фонду України, зверніться за телефонами “гарячої” лінії”: 

04866-2-23-51,  04867-2-67-26

або через веб-портал електронних послуг ПФУ.

 

ЯК ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС.

ВАРІАНТ № 1

ЗВЕРНУТИСЬ ДО ОДНОГО З КВАЛІФІКОВАНИХ НАДАВАЧІВ ЕЛЕКТРОННИХ ДОВІРЧИХ ПОСЛУГ (КНЕДП)

СПИСОК УСІХ КНЕДП Є ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://www.czo.gov.ua/ca-registry

ПОДАЛЬШІ ІНСТРУКЦІЇ НА САЙТАХ КНЕДП.

ВАРІАНТ № 2

ЯКЩО ВИ КЛІЄНТ ПРИВАТБАНКУ -ЧЕРЕЗ ПРИВАТ 24

УСІ ПОСЛУГИ — БІЗНЕС- ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТ — І ДАЛІ ЗА ІНСТРУКЦІЯМИ.

ЗБЕРЕЖІТЬ ЕЦП НА ЖОРСТКИЙ ДИСК ЧИ НА USD ФЛЕШНАКОПИЧУВАЧ, ПРИДУМАЙТЕ ДЛЯ НЬОГО ПАРОЛЬ,

ВАРІАНТ № 3

ПЕНСІОНЕРАМ -ОТРИМАТИ РАЗОМ З ЕЛЕКТРОННИМ ПЕНСІЙНИМ ПОСВІДЧЕННЯМ.

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ПОЄДНУЄ ФУНКЦІЇ ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ТА БАНКІВСЬКОЇ ПЛАТІЖНОЇ КАРТКИ, МІСТИТЬ ЕЛЕКТРОННУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВЛАСНИКА ТА ЕЦП.

ЩОБ ЙОГО ОТРИМАТИ, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАЙБЛИЖЧОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ПФУ.

ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ВПРОДОВЖ 30 РОБОЧИХ ДНІВ З ДНЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ПРО ЙОГО ВИГОТОВЛЕННЯ І ВИДАЄТЬСЯ В ОБРАНОМУ ВІДДІЛЕННІ БАНКУ.

ЕЦП СТВОРЮЄТЬСЯ ЗА ЗАЯВКОЮ РАЗОМ З ЕЛЕКТРОННИМ ПЕНСІЙНИМ ПОСВІДЧЕННЯМ.

ВЛАСНИК ПОВИНЕН ПАМ’ЯТАТИ PIN – КОД ДЛЯ ДОДАТКА  ЕЦП.

НАЯВНЕ ПАПЕРОВЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ МОЖНА ЗАМІНИТИ НА ЕЛЕКТРОННЕ. ВОДНОЧАС ПЕРЕХІД НА НОВИЙ ТИП ДОКУМЕНТУ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ, РАНІШЕ ВИДАНІ ПЕНСІЙНІ ПОСВІДЧЕННЯ ПРОДОВЖУЮТЬ БУТИ ДІЙСНИМ.

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО  ФОНДУ УКРАЇНИ

 

Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП): Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет за адресою: www.portal.pfu.gov.ua

На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.

Якщо Ви ще не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп’ютера.

Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).

Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні.

Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на портал за ЕПП (закладка «За ЕЦП»).

У Кабінеті Роботодавця веб-порталу можна подивитися інформацію про сплату ЄСВ, зокрема щодо заборгованості підприємства по даному виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, в кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не отримали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Крім того, в кабінеті також містяться відомості про звітність по сплаті ЄСВ. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів і рекомендації щодо усунення неточностей.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця в його кабінеті, це можливість отримати інформацію про страховий стаж для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). Раніше первинні дані для розрахунку – страховий стаж і розмір зарплати – надавали самі працівники. Для цього вони зверталися в управління Пенсійного фонду за довідками. Тепер отримання необхідних відомостей значно спрощується.

      

 

     ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ В “ОДИН ДОТИК”              

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян для призначення пенсії в “один дотик”  через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Призначення пенсії в “один дотик” є першим етапом впровадження системи “Е-пенсія”.

Новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру,

попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через веб-портал електронних послуг Фонду.

Наступний етап впровадження системи “Е-пенсія” – створення мобільного додатку,

 що дозволить отримати доступ до ресурсів веб-порталу електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв (смартфон, планшет).

 Довідково: для того, щоб призначити пенсію через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно:

– авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису;

– у розділі особистого кабінету “Заява на призначення пенсії” завантажити весь пакет необхідних для

призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

 – підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми “Звернення”;

додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.Користувачі веб-порталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь