Обговорили перспективи електронних послуг і електронної демократії в Кодимській територіальній громаді
28 квітня 2021 року, в рамках робочого візиту, відбулася зустріч Кодимського міського голови Сергія ЛУПАШКА із заступником голови Одеської обласної державної адміністрації Анастасією БОНДАР та регіональним координатором Програми EGAP (Програма «Електронного урядування задля підзвітності влади та участі громади») Іваном КОПИЧЕНКОМ.
Обговорено питання реалізації діючих програм цифровізації, перспективи подальшого розвитку електронних послуг і електронної демократії в Кодимській територіальній громаді.
В ході зустрічі відвідано Кодимський центр надання адміністративних послуг, відділ соціального захисту та охорони здоров'я та Кодимську публічну бібліотеку.