Вітання міського голови Сергія ЛУПАШКА з Першотравнем
Шановні мешканці та гості Кодимської громади!
Щиро вітаю усіх з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.
Нехай цей весняний день відгукнеться у серці щасливою щирою посмішкою дитини, благополуччям близьких та рідних людей, сонячним світлом та душевним теплом, а розмаїття весняних кольорів, буяння квітів і всієї природи радує, заряджає позитивом та надихає на добро!
Сердечно бажаю кожному впевненості у власних силах, злагоди та добробуту у ваших оселях, фінансового достатку, мирного неба та гарного травневого відпочинку!