Новини від аграріїв
Шановна громадо!
Всі інституції Кодимщини в цілому живуть та функціонують в штатному режимі. Станом на 6 травня ситуація у громаді контрольована. Наявні сили та засоби силових структур забезпечують правопорядок та готові до будь-яких загроз.
Трохи інформації від аграріїв. Незважаючи на війну, Кодимщина на всю потужність, яка не зменшилася у порівнянні з мирними роками, проводить посівну кампанію. Великі земельні ділянки вже засіяні ярим ячменем, горохом, кукурудзою, чечевицею, соняшником, соєю, нутом, льоном. Є державне замовлення на гречку, яке також потрібно виконати. Нині господарники продовжують сіяти кукурудзу, сою, соняшник, надолужують час очікування через затяжну весну, несприятливі погодні умови.
Нарощуємо сили, темпи посівної. Адже ми у боргу перед населенням тих потужних сільськогосподарських регіонів України, які першими прийняли на себе удар і стримують ворога. Це наш обов'язок – допомагати і підтримувати.
Гарантувати успішність цієї кампанії ніхто не може. Адже за роки Незалежності це чи не найстрашніше випробування на єдність, стійкість, захист Незалежності, Соборності, цілісності України. Та навіть підступність ворога не охолоджує наше завзяття працювати, захищати, боротися.
Дякуємо аграріям за звитяжну працю!
Наближаємо перемогу вчинками!
Слава Україні!
Героям слава!