Воєнний стан. Завдання і перспективни освітнього процесу

Дата: 26.05.2022 16:16
Кількість переглядів: 333

Фото без опису

26 травня у сесійній залі відбулася робоча нарада за участі директорів закладів освіти на дошкільних навчальних закладів Кодимської міської ради.

Учасники зустрічі підвели підсумки навчально-виховного процесу у 2021-2022 навчальному році; здійснили корегування плану оптимізації мережі навчальних закладів з урахуванням коректив, внесених воєнним станом в Україні. Ще одне питання стосувалося модернізації опалення  у окремих школах та дитячих садочках громади. Основна вимога у підході до переобладнання – встановлення сучасного, високоефективного та енергозберігаючого обладнання.

Як зазначила заступник міського голови із соціальних та гуманітарних питань Антоніна МОСКАЛЮК,  ми ще деякий час маємо жити й працювати в нових реаліях, в умовах війни з росією. Тому й навчально-виховні процеси повинні бути до них адаптовані. Одне з найважливіших, переконана посадовець,  – безпекове питання. Це стосується: підготовки сховищ для тривалого перебування людей у випадку повітряної тривоги, засвоєння правил поводження дітей і вчителів під час війни; проведення спільних тренувань – викладачів, вихователів та дітей; визначення відповідальних осіб за проведення вказаних комплексних заходів цивільної оборони  тощо. Маємо зберегти найцінніше – здоров’я і життя дітей у цій війні.

Чекають свого вирішення й інші освітянські питання: школам потрібен сучасний швидкісний інтернет, підключений за допомогою оптоволоконних технологій; вчителі, учні, а також їх батьки мають отримати нові знання, освоївши платформи «електронний журнал» та «електронний щоденник» (їх переваги вже відчули у Загнітківській школі та експериментальному класі Кодимського опорного закладу);  налагодити навчання учителів-першопрохідців НУШ 5-9 класів; у літній період до початку нового навчального року – визначити потреби та організувати  систему закупівель продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, обладнання тощо.

Навчальний рік 2021-2022 завершується 31 травня.  На жаль, в умовах воєнного стану скасували урочистості по його закінченню через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України. Традиційного щорічного свята, до якого ми так звикли, не буде.

Предметна розмова торкнулася й інших численних актуальних питань функціонування освітньої галузі Кодимської громади.

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних