Профілактичні роботи у межах Кодимської ТГ

Дата: 12.09.2022 14:28
Кількість переглядів: 216

 

Фото без опису

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кодимської міської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

? 14.09.2022, З 8:00 до 19:00

ЗАГНІТКІВ

Горького вул., Джерельна вул., Київська вул., Л. Толстого вул., Нова вул., П.Мельника вул., Першотравнева вул., Спортивна вул., Суворова вул.1

КРУТІ

Круті вул., Центральна вул.

ЛАБУШНЕ

Комарова вул., Лабушна вул., Садова вул., Смолієвський пров., Фонтана вул., Чкалова вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 19:00

ЗАГНІТКІВ

Горького вул., Джерельна вул., Івана Франка вул., М.Кушніра вул., Мічуріна вул., Спортивна вул., Франка. вул., Центральна вул., Шевченка вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 17:00

КОДИМА

40 років Перемоги вул., 80-гв. Стрілецької дивізії вул., Академіка Амосова вул., Б. Хмельницького вул., Базарна вул., Визволителів України вул., Вишнева вул., Володимира Великого вул., Гагаріна вул., Героїв АТО вул., Грушевського вул., Гусєва пл., Дідейчука вул., Добровольського вул., Єлісеева вул., Єсеніна вул., Заводська вул., Залізничний пров., Західна вул., І. Франка вул., Квіткова вул., Київська вул., Козацька вул, Комарова вул., Космонавтів вул., Л. Толстого вул., Л. Українки вул., Лєрмонтова вул., Лісна вул., Меліхова вул., Менделеєва вул., Миру вул., Молодіжна вул., Новобазарна вул., Озерна вул., Петра Григоренка вул., Південна вул., Поповича вул., Промислова вул., Пушкіна вул., Садова вул., Святого Петра вул., Сергія Бедрія вул., Симоненка пров., Сікорського вул., Соборна вул., Степова ул, Східна вул., Тиха вул., Тімірязова вул., Чехова вул., Ш. Алейхема вул., Шевченко вул., Шкільна вул., Шолохова вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 17:00

ЛИСОГІРКА

Iльницького вул., Белінського вул., Братів Мельників вул., Братів Рябоконів вул., Вишнева вул., Лермонтова вул., Лесі Українки вул., Лісна вул., Пашкевич вул., Північна вул., Польова вул., Садова вул., Сушкевича вул., Тиха вул., Шевченка вул., Шкільна вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 19:00

ОЛЕКСАНДРІВКА

Крутівська вул

? 15.09.2022, З 8:00 до 17:00

ОЛЕКСІЇВКА

Лесі Українки вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 19:00

ПЕТРІВКА

10-річчя Конституції України вул., Дружби(Крупської), Звягінцева Б.Г., Імені Б.Хмельницького .вул., Імені Лермонтова вул., Лесі Українки вул., Миру(Леніна), Мічуріна, Молодіжна(К.Маркса), Озерна вул., Осіпенка, Петрівка вул., Савенко А.М.(Водоп'янова), Суворова, Суворова (компл. будівель та споруд), Шевченка, Шкільна вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 19:00

ПИРІЖНА

Шевченка вул.

? 15.09.2022, З 8:00 до 17:00

ФЕДОРІВКА

Братів Урсулів вул., Кутузова вул.

? 16 вересня з 9:00 до 19:00

КОДИМА

1-го травня вул., 80-гв. Стрілецької дивізії вул., Грушевського вул., Залізничний пров., І. Франка вул., Квіткова вул., Комарова вул., Кузьми Скрябіна вул., Лісна вул., Меліхова вул., Миру вул., Нова вул., Соборна вул., Чехова вул., Шевченко вул.

? 16 вересня з 8:00 до 19:00

КОДИМА

1-го травня вул., 80-гв. Стрілецької дивізії вул., Грушевського вул., Залізничний пров., І. Франка вул., Квіткова вул., Комарова вул., Кузьми Скрябіна вул., Лісна вул., Меліхова вул., Миру вул., Нова вул., Соборна вул., Чехова вул., Шевченко вул.

? 16 вересня з 09:00 до 19:00

ПЕТРІВКА

10-річчя Конституції України вул., Лесі Українки вул.

СЕМЕНІВКА

Левада вул., Лісова вул., Семенівка вул., Центральна вул.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення