Пошук

Кодимщина здобула найвищу нагороду у обласному турнірі з міні-футболу

Дата: 27.09.2022 11:06
Кількість переглядів: 256

25 вересня у місті Роздільна відбулися фінальні змагання 1-го Чемпіонату Одеської області з міні-футболу серед ветеранів 50+ пам’яті Петра Жернова сезону 2022 року.

Згідно проведеного оргкомітетом змагань жеребкування команди-фіналісти були розподілені на дві групи:

• група «А» - Знам’янська, Кодимська, Куяльницька територіальні громади;
  • група «Б» - Миколаївська, Суворівська, Роздільнянська ТГ.

Переможцями ігор у відповідних групах стали команди Кодимської ТГ та Роздільнянської ТГ. Вони завоювали перші місця.

І найнапруженішою грою стала остання, яка визначала першість Чемпіонату Одеської області.

Неочіковано для інших, і передбачувано для гравців Кодимщини, наші обіграли сильну команду міста Роздільна з рахунком 2:0 і завоювали основний кубок.

У стикових іграх наступні місця розподілилися таким чином:

3-4 місця за Куяльницькою та Суворівською ТГ, рахунок 2:1;

5-6 місця – Знам’янською та Миколаївською територіальними громадами, рахунок 5:0.

Вітаємо гравців Кодимщини, які здобули найвищу  нагороду цьогорічних ігор з міні-футболу для Подільського району та назвемо імена достойних переможців:

Довідково.

Петро ЖИРНОВ все своє життя присвятив служінню спорту. Багато років очолював оргкомітет з проведення обласних змагань, які завжди проходили на високому рівні. З 2009 року по 2020 рік  – незмінний віце-президент Асоціації футболу Одеської області. 10 разів визнавався кращим інспектором обласних змагань по футболу і міні - футболу.