Нехай безпечною буде дорога у країну знань!
Сьогодні, 12 жовтня, міський голова Сергій ЛУПАШКО передав ключі від новенького шкільного автобуса «Еталон» директору Грабівського освітнього закладу Сергію РЕВЕНКУ.
Транспортний засіб придбаний за кошти освітньої субвенції. Він розвантажить маршрут іншого автобуса, який здійснював його за двома напрямками.
Сучасніше авто – на 45 місць, буде підвозити учнів 5-11 класів з Олексіївки до Грабово.
Це придбання радує освітян. Та, якщо глобальніше, вважає очільник громади – ліпше, щоб кількість автобусів зменшувалася. Щоб відроджувалося село, більшало дітей, міцніла матеріально-технічна база шкіл новим обладнанням. Щоб розквітало село і поверталися сельчани до родинного коріння.
Все згодом так буде. Іншого вибору у нас немає, якщо хочемо вберегти Україну від завмирання. Потрібно вдихнути їй, нашим дітям нове життя. Для цього наполегливо працюємо.
Нехай безпечною буде дорога, діти, у країну знань!
Слава Україні!