Звернення Кодимського міського голови Сергія ЛУПАШКА до громади
Доброго дня, шановна громадо!
Сьогодні у мене був плідний день. Я зустрівся з багатьма шановними людьми, зокрема - першим заступником голови Подільської районної військової адміністрації Вадимом Мегісом, головою ветеранської організації Іваном Тростянецьким, директором Грабівського освітнього закладу Сергієм Ревенком. У робочому порядку вирішували різні питання.
Та найбільше сьогодні мене порадувало придбання автомашини Volvo з лопатою і піскорозкидувачем. Кажучи просто – цей здобуток потрібний нам усім, всій громад. І з гордістю наголошую: не кожне велике місто має таке авто у розпорядженні.
Після зими є задум переобладнати його на самоскид.
Хочу особисто подякувати заступнику міського голови Руслану Онуфрієнко, директору КП «Кодимакомунсервіс» Анатолію Ревенко, які доставили машину до Кодими із міста Тернопіль.
Зазначу: це люди справи, вони працюють на місто, на громаду і віддають усю свою наснагу задля цього. Це правда.
І надалі я буду робити так, як знаю, як потрібно для громади. Впевнений: це вірно на 100 відсотків. Так я робив все своє життя – вкладаючи у кожну справу усі свої зусилля і досвід.