Очільник Кодимщини Сергій ЛУПАШКО перевірив хід робіт на міському звалищі твердих побутових відходів
Дата: 25.01.2023 11:34
Кількість переглядів: 103
Очільник Кодимщини Сергій ЛУПАШКО перевірив хід робіт на міському звалищі твердих побутових відходів.
Майже півтори роки цю територію обслуговував транспорт СФГ «Круіз», частково – за допомогою міської ради та інших учасників. Трактор фермерського господарства перебуває зараз на ремонті. Тому, враховуючи масштабність проблеми, міською радою було взято в оренду потужний Т-130, який горне сміття, звільняючи територію.
Виконуючи зазначені роботи, ми бачимо (і при цьому робимо висновки) що ще потрібно громаді, яким транспортом потрібно підсилити автопарк комунального господарства.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04527342/68f6be946f4c64670f7107997b7ec53d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04527342/afb45853c759c85e97a84dfc274c5d37.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04527342/1d1701411e5c0afe8f7a3c9b2f44cdfd.jpg)