Міський голова Сергій Лупашко дякує небайдужим аграріям. "Нива" для стрілецького батальйону
Доброго дня, друзі!
Коли відбуваються такі речі, я завжди радію і ділюся з вами своїми враженнями і почуттями.
Нещодавно до мене звернулися бійці 68 окремого стрілецького батальйону. Усі вони – наші земляки: із Кодими, сіл Баштанків та Серби. У них виникла потреба у високопрохідному авто. Замовили «Ниву». Саме цю машину для пересування між позиціями.
Не зволікаючи, я зв’язався зі своїми друзями із сусідньої Балти і вже наступного дня, з одним із бійців, ми оглянули машину, замовлену за нашими параметрами. Вона виявилася в ідеальному стані, до того ж – на новій гумі (як того і вимагалося); працює на бензині і газі.
Я звернувся до директора СФГ «Круіз», і В’ячеслав Лупашко одразу ж відгукнувся на прохання допомогти.
Вже сьогодні «Нива» передана за призначенням. Звісно, ми завантажили багажне відділення. Це найнеобхідніші ліки та солодощі.
Близько 120 тис. грн. вартувало це придбання. А ще В’ячеслав напередодні Нового року купив для потреб ЗСУ новий тепловізор, витратив на це 215 тис. грн. Багато це чи мало – не важливо. Та це вагомо, коли усі – підприємці, фермери, господарники, службовці, пересічні громадяни збираються і таким чином роблять свій вклад у перемогу.
Як би мені хотілося одночасно допомогти усім, хто потребує допомоги! Та ми спільно із доброчинцями, нашими активними аграріями, робимо це покроково, реагуємо оперативно, швидко вирішуємо питання.
Головне – повертайтеся живими, наші героїчні бійці!
Слава Україні!
Слава українським Збройним силам!