Віддаючи – отримуємо більше!
Дата: 27.03.2023 16:39
Кількість переглядів: 123
Віддаючи – отримуємо більше! Саме під таким гаслом працює благодійний фонд «Добрий самарянин», надаючи допомогу тим, хто опинився в кризовій ситуації. В Кодимській громаді благодійним фондом організовано роботу пункту, де завжди тепло та привітно, а дітей можна розважити іграшками та книгами.
27 березня благодійниками (разом з головним спеціалістом служби у справах дітей Подільської військової адміністрації Марією Важницькою) було організовано видачу гуманітарної допомоги багатодітним родинам; сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах; інвалідам та пенсіонерам Кодимщини.
Служба у справах дітей Подільської районної військової адміністрації висловлює щиру подяку благодійному фонду «Добрий самарянин» за допомогу сім’ям з дітьми. Хочеться побажати вашій команді, щоб скарбничка добрих справ наповнювалась все більше.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04527342/5384be7c04dc1fbbe57aebeabb98f566.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04527342/a2f5608aa45fda7c46392af5f8bd1383.jpg)