22 вересня Кодимщина відзначила День партизанської слави
З великою повагою до звитяжних справ партизан і підпільників Другої світової війни, представницька делегація від міської ради, військових, прикордонників, поліції, громадських організацій поклали квіти до пам’ятних місць поховань та страти борців за свободу від нацистської Німеччини. Площа Пашкевич і площа Гусєва. Тут живе і житиме історія визвольної боротьби, невмируща правдива історія життя і загибелі народних месників нашого краю.
Секретар міської ради Людмила Заболотна, голова громадської організації ветеранів громади Іван Тростянецький, усі присутні на заході згадали літопис партизанського руху на Кодищині та вшанували загиблих і закатованих хвилиною мовчання.
Вічна пам’ять і слава борцям з поневолювачами тих далеких часів! Сьогодні ми від них черпаємо досвід, силу і мужність для боротьби із нинішнім ворогом - росією. Вона – у рази підступніша, жорстокіша і «вишуканіша» у своїх злочинах проти української нації.
Слава Україні!
Героям слава!
Смерть ворогам!