Усі служби мають бути напоготові. Про це - на засіданні комісії ТЕБ та НС

Дата: 05.12.2023 10:53
Кількість переглядів: 121

Фото без опису

Наприкінці тижня перший заступник міського голови Олег Чернійчук провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

При обговоренні різнопланових питань та у інформуванні доповідачів враховано умови воєнного стану у країні, у зв’язку з цим – посилення уваги до можливих слабких ланок роботи кожного підприємства, установи, організації; оперативність та реагування на надзвичайні ситуації; комунікація та співпраця; нагальні потреби та формування резервних фондів. Посилює відповідальність кожного підрозділу настання зимового періоду, який цього року одразу розпочався снігом, ожеледицею, заносах на дорогах. З цим усі служби справилися на відмінно.

Таким чином, члени комісії ТЕБ та НС обговорили: стан готовності об'єктів комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства громади до роботи в зимових умовах 2023-2024  років; готовність до реагування на надзвичайні ситуації зимового періоду; здійснення заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та загибелі людей на них під час пожежонебезпечного зимового періоду та затвердили план заходів щодо забезпечення своєчасного реагування на небезпечні події; визначили місця знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Кодимської міської територіальної громади та склали план роботи комісії на наступний рік.

Фото без опису

 

 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних