Хто такі Ветеранські кейс-менеджери і які їх завдання?
13 березня, в залі засідань міської ради, відбулося перше засідання координаційного центру підтримки цивільного засідання при виконавчому комітеті міської ради.
Його розпочала голова координаційної центру, заступник з гуманітарних та соціальних питань Антоніна МОСКАЛЮК, яка детально ознайомила присутніх з положенням про центр, його основними завданнями та обов’язками.
Про місцеві програми, спрямовані на підтримку ветеранів, розповіла начальник відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Світлана ПОКИНЬБОРОДА. Співдоповідачем з даного питання була завідувач відділення соціально-психологічної підтримки КУ «Центру надання соціальних послуг» Анна ДУБЧАК. Посадовець розповіла про те, що в Україні розпочалося навчання кейс-менеджерів, які працюватимуть із ветеранами та ветеранками, у зв’язку з чим перед громадами вже поставлено завдання про організацію діяльності цих фахівців.
Завдання Ветеранських кейс-менеджерів – максимально спростити життя ветерана в громаді, надавши йому повну інформацію щодо алгоритму дій на шляху до реінтеграції та його супроводу. Від того, наскільки такий фахівець буде ефективним, залежить, чи зможемо ми «на повну» використати людський потенціал ветеранів, чи втратимо його. Саме питання з фахової підтримки ветеранів та ветеранок сьогодні перебуває на контролі в Президента України.
Також на заході проаналізували: проведену роботу з питань відмерлої спадщини в громаді, про результати якої інформував заступник міського голови - начальник фінансового управління Руслан ОНУФРІЄНКО; проблемні моменти в роботі при оформленні документів сімей загиблих та осіб з інвалідністю. Про це розповів начальник відділення обліку мобілізаційної роботи - заступник начальника третього відділу Подільського РТЦК та СП Віктор ДЕРМЕНЖИ.