На щиті! Кодимщина попрощалася із загиблим захисником Вітчизни Мєлєховим Андрієм
13 січня Кодимщина вкотре опустилася на коліна, зустрічаючи «на щиті» і проводжаючи в останню путь захисника України, полеглого в бою з ненависним ворогом-росією.
МЄЛЄХОВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, мешканець села Червона Поляна Студенянської ОТГ Вінницької області, був похований у селі Баштанків, де народився і пройшла значна частина його життя.
Довгих 11 місяців родина чекала звістки про Андрія, який до недавнього часу вважався безвісти зниклим. І ось висновок експерта підтвердив: Андрій загинув.
Траурний мітинг очолив заступник міського голови Руслан Онуфрієнко, який виступив з промовою, вшанувавши пам'ять полеглого військовослужбовця. Його слова були сповнені глибокої поваги та вдячності за самопожертву та відвагу нашого героя. Слова скорботи, свою підтримку і співчуття родині загиблого висловили також заступник начальника управління соціального захисту населення Подільської РДА Оксана Гайдук, старший офіцер 3 відділу Подільського РТЦК та СП, капітан Володимир Шамша, староста села Віктор Прокопчук, ієромонах, настоятель церкви Святого Архістратига Божого Михаїла Православної Церкви України Отець Нестор: герої повертаються у трунах і мовчать, але сьогодні, певно, саме вони волають і проповідують на всю Україну і на весь світ. Їх мовчазний подвиг говорить гучніше, ніж будь-які слова - потрібно усякою ціною боротися із смертоносною і брехливою путінською ордою, бо інакше України не стане.
Траурний кортеж пройшов до місця останнього спочинку українського бійця, і трикратний військовий салют сповістив про завершення земного буття захисника України Андрія Мєлєхова.
Прощальні квіти зовсім скоро загинуть морозним днем, так само, як зів’яло молоде нерозквітле життя українського захисника Андрія. Та червоні гвоздики сьогодні, як краплі крові, є символом його вічного життя і нетлінної пам’яті.
Карбуємо навіки це ім’я:
МЄЛЄХОВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
с. Баштанків
Солдат, стрілець-помічник гранатометника 3 механізованого відділення – бойової машини 1 мінометного взводу 2 механізованої роти військової частини А4472, який з 19.02.2024 року вважався зниклим безвісти при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Синьківка Харківської області, був ідентифікований і вважається загиблим 19.02.2024 року.
27.11.1987-19.02.2024
Згадаємо імена ще трьох героїчних земляків із села Баштанків, учасників бойових дій:
КИРИЛИШЕН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ, 09.05.1980-06.02.2024
БОДАЧЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ, 17.10.1972-25.08.2024
ТЯКА РОМАН МАРТИНОВИЧ, 25.06.1985-20.12.2024.
Доземний уклін та вічна пам'ять героям!
Слава Україні!
Героям слава!