Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Нові тарифи на водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ.

Дата створення: 11:04 25.05.2017

До відома жителів міста Кодими!

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів щодо податків та зборів на 2018 рік в м. Кодима

Дата створення: 16:15 24.05.2017

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Кодимської міської ради:

Відбулась чергова 19 сесія Кодимської міської ради.

Дата створення: 15:47 19.05.2017

Чергова 19 сесія міської ради, що відбулась 17 травня, розглянула ряд важливих та актуальних питань порядку денного. Хоча не всі рішення із запропонованих до розгляду питань були затверджені. Перше питання «Про перейменування вулиці Ю.Любомирського в м.Кодима» депутатами не було прийнято навіть за основу. Мешканці даної вулиці вкотре наполегливо звертаються до міської ради із заявами про перейменування їх вулиці. Цього дня представники вулиці Ю.Любомирського знову завітали на сесію, щоб висловити свою непохитну позицію – вони не бажають жити на вулиці, названої на честь польського пана, який нещадно гнобив жителів Кодими та приходити до тих пір, доки їх «не почують» народні обранці. Їх влаштовує колишня назва – Маяковського, що змінилась після вимог законів про декомунізацію. Доповідач з даного питання О. А. Мелешко зауважив, що міська рада, як орган місцевого самоврядування зобов’язана реагувати на прохання мешканців та сприяти у вирішенні їх звернень. Більш того, вулиця Маяковського не підлягала перейменуванню в рамках процесу декомунізації. Такої назви не знайдено ні в обов’язкових, ні в рекомендованих до перейменування списках Інституту історії АН України. Депутати також висловили свої думки з даного питання. Депутат В.М. Красовський заявив, що питання вичерпане і не має підстав для подальшого розгляду.  В свою чергу, депутат Р. Чепурняк закликав підтримати людей, адже депутати мають виконувати волю народу. Л.І. Волошина запропонувала альтернативний варіант – так як питання залишається довгий час невирішеним і є незадоволення серед людей, необхідно обдумати компромісний варіант та знайти іншу назву, яка б влаштовувала і мешканців вулиці, і депутатів, крім спірних Маяковського і Ю.Любомирського.

В Кодимі продовжується поточний ремонт доріг та облаштування дорожніми знаками.

Дата створення: 12:51 16.05.2017

З настанням сприятливих погодних умов в м. Кодимі розпочався поточний ремонт дорожнього покриття вулиць міста. Зокрема відбулось профілювання, підсипка щебенем та жорствою вулиць Мендєлєєва, 41 стр. дивізії, Гоголя, Квіткова, Добровольського, Ш.Алейхема, 80 гв.стр.дивізії, Сергієнка, Л.Українки, провулок між вулицями 40 років Перемоги та Київською, провулок між вул.Героїв АТО та вул.Подільською.

В Кодимі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата створення: 16:26 10.05.2017

У Кодимі вже стало доброю традицією, що городяни і гості міста збираються 9 травня на площі Перемоги, щоб вшанувати пам'ять полеглих і віддати шану живим героям Другої світової війни, які звільнили людство від фашизму. Так цього дня в Будинку культури відбувся мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у заході взяли керівники міста та району, ветерани, учасники Другої світової війни,  учасники АТО, представники підприємств, організацій, депутати, школярі, кодимчани та гості нашого міста.

Привітання міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата створення: 15:19 05.05.2017

Дорогі кодимчани! Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

В Кодимі відкрита меморіальна дошка знаному лікарю Олександрі Байдиковій.

Дата створення: 15:55 28.04.2017

Сьогодні, 28 квітня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки увічнення пам’яті славетної кодимчанки, Заслуженого лікаря України Олександри Федорівни Байдикової з нагоди її 100-річчя від дня народження.

Кодимчани вшанували пам'ять Чорнобильців.

Дата створення: 16:43 27.04.2017

26 квітня в Україні та в усьому світі відзначаються сумні роковини – чергова 31-а річниця Чорнобильської катастрофи, відлуння якої досі бринить в серцях українців.

Звернення міського голови з нагоди 31-річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата створення: 16:48 25.04.2017

Шановна кодимська громадо!

Прибирання на кладовищах міста до поминальних днів.

Дата створення: 09:43 25.04.2017

По усьому місту триває весняне прибирання. Незабаром у місті пройдуть поминальні дні. Тож кодимчани прибирають на могилах своїх рідних та близьких, аби до поминальних днів вони були приведені до ладу.