Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Крапки над "і" розставлено. А чи був прорив?

Дата створення: 11:29 03.03.2017

До міської ради звернулась громадянка Жемчужина О.Б. з проханням  усунути прорив водогінної труби, який стався біля незавершеного будівництва будівлі та належить її родині. В заяві громадянка стверджувала, що з водопроводу тривалий час витікає вода, через що під землею ймовірно вже велике озеро і відбувається просадка грунту і як наслідок – руйнування фундаменту будівлі. Також О.Б. Жемчужину турбує якість води, яку споживають мешканці та їх здоров’я, так як через прорив, на її думку, до води потрапляє бруд та шкідливі речовини.  Мешканка скаржиться, що на її неодноразові звернення по даній проблемі жодні компетентні служби та депутати не реагують.

Засідання виконкому

Дата створення: 11:48 01.03.2017

Бездомні тварини в місті – проблема всіх і кожного!

Дата створення: 15:33 28.02.2017

Проблема бродячих тварин в нашому місті є чи не найактуальнішою на даний час. Кодимська міська рада зацікавлена у вирішенні даної проблеми, адже бродячі собаки на вулицях міста – це не лише розповсюджувачі інфекційних хвороб, а й небезпека для містян. Головним завданням є зробити безпечнішим співіснування людини із бездомними тваринами через зменшення їх чисельності на вулицях міста гуманним чином.

Сьогодні, 24 лютого, відзначає свій день народження депутат міської ради Шевчук Ольга Василівна!

Дата створення: 14:48 24.02.2017

Шановна Ольго Василівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Вітання від імені міського голови Склярука Володимира Олексійовича, апарату Кодимської  міської ради та її депутатського корпусу.

Щиро вітаємо з Днем народження депутата міської ради Бородіну Тетяну Іванівну.

Дата створення: 15:54 22.02.2017

22 лютого  2017 року свій День народження святкує Бородіна Тетяна Іванівна -  депутат міської ради. Прийміть  найщиріші вітання з Днем народження від Кодимської міської ради. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі. Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням і радістю.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата створення: 16:02 15.02.2017

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Відбулась 14 сесія Кодимської міської ради.

Дата створення: 11:53 14.02.2017

На черговій 14 сесії Кодимської міської ради, яка відбулась 10 лютого було прийнято ряд важливих рішень.

Кодимську лікарню необхідно зберегти!

Дата створення: 09:48 13.02.2017

Депутати міської ради звернулися до губернатора Одеської області М.Степанова з проханням посприяти у вирішенні проблеми збереження районної лікарні в м.Кодимі. Їх підтримав міський голова В.О. Склярук. Впевненність про те, що проблема, яка розгорнулась навколо лікарні, є першочерговою для вирішення, міський голова висловив на сесіях районної та міської ради, які відбулись на минулому тижні.

Робочий візит губернатора Одеської області до м. Кодима

Дата створення: 12:18 10.02.2017

Сьогодні, 10 лютого, до Кодими з робочим візитом прибули губернатор Одеської області Максим Степанов та голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, які зустрілись з керівництвом району та міста. На зустрічі були присутні Кодимський міський голова В.О. Склярук, заступник міського голови О.І. Буйденко, які висловили актуальні проблеми нашого міста та питання, які потребують втручання керівництва області.