Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата створення: 10:57 07.04.2017

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на публічне обговорення виноситься проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів Комунальному підприємству «Кодимакомунсервіс» на послуги централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз ТПВ»

В місті ремонтують дороги

Дата створення: 15:26 04.04.2017

Згідно соціально-економічного та культурного розвитку міста Кодими на 2017 рік, міською радою розпочато ямковий ремонт асфальтного покриття вулиць. Роботу розпочали з вул. Соборної. Далі ремонтуватимуть вулиці Грушевського, Армійську, Садову, Вишневу, Героїв АТО, Володимира Великого, Єлисеєва.

Привітання міському голові

Дата створення: 09:24 03.04.2017

3 квітня - День народження у Кодимського міського голови Склярука Володимира Олексійовича. Шановний Володимире Олексійовичу! Прийміть найщиріші привітання від усього колективу міської ради. Ми хочемо, щоб в цей день Ви ще раз оцінили, як багато Ви вже досягли! Ми бажаємо Вам так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і хочемо, щоб Ви знали, що завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Будьте міцним, як справжній кава, і мудрим, як справжній філософ. Натхнення Вам та відмінного стану душі! Бажаємо, щоб здійснювались Ваші мрії, втілювались в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання стали постійними супутниками усіх починань. З повагою колектив Кодимської міської ради.

На засіданні виконкому.

Дата створення: 15:57 30.03.2017

Понад 20 питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету міської ради на його засіданні, яке відбулося 29 березня.

Графік роботи дитячих атракціонів в міському парку.

Дата створення: 14:57 30.03.2017

За інформацією КП "Кодимакомунсервіс" з 1 квітня розпочинають свою роботу дитячі атракціони в міському парку "МИР". Запрошуємо усіх дітей до активного відпочинку.

Привітання міського голови до Дня визволення Кодимщини від нацистських загарбників.

Дата створення: 08:37 23.03.2017

 Шановні ветерани, жителі м. Кодими !

Будьте обачними! Ще раз про сказ.

Дата створення: 13:53 20.03.2017

Сказ - це інфекційне захворювання тварин та людей, яке викликається вірусом і характеризується ураженням центральної нервової системи та закінчується летально.

Кодимська міська рада ІНФОРМУЄ!

Дата створення: 10:27 17.03.2017

Шановні керівники підприємств, організацій, установ!

Про подання електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Дата створення: 15:27 15.03.2017

Кодимська міська рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування та прирівняних осіб, депутатів Кодимської міської ради про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.