Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Дата створення: 11:15 24.04.2017

Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який  розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам  системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.  

Вперше в Кодимі відбулось Великоднє святкування.

Дата створення: 12:57 19.04.2017

Величне свято Христового Воскресіння входить в кожну українську сім’ю добром, Божою ласкою, радістю та надією на краще. Великодні свята – це зустрічі в родинному колі, серед друзів та близьких нам людей. Людство відзначає цей день уже тисячі років. Тож дібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї, за якими Великодні свята тривали три дні. Цього року світле та радісне свято Пасхи ознаменувалось для кодимчан Великоднім святкуванням, яке для мешканців та гостей міста організувала та провела Кодимська міська рада в парку відпочинку «Мир». Захід такого незвичного формату був проведений в Кодимі вперше. Тож багато сюрпризів та цікавинок очікувало на кодимчан у ці світкові дні.

Триває благоустрій міста Кодими

Дата створення: 15:06 07.04.2017

Заходи з благоустрою територій нашого міста відбуваються крок за кроком, щоб Кодима була належно облаштованою і мала привабливий та ошатний вигляд. Кожного дня міські комунальники не припиняють своєї роботи.  Триває білування бордюрів, дерев вулицями міста та в парку. В цьому році узбіччя вулиці Соборної буде засіватися травою для газонів, вже засіяно близько 300 кв.м. Також за сприяння міської ради триває озеленення та облаштування міського парку відпочинку. Днями навколо парку висаджено 373 саджанці самшиту, який створить живу зелену огорожу. Роботи з озеленення та благоустрою продовжуватимуться і надалі.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата створення: 10:57 07.04.2017

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на публічне обговорення виноситься проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів Комунальному підприємству «Кодимакомунсервіс» на послуги централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз ТПВ»

В місті ремонтують дороги

Дата створення: 15:26 04.04.2017

Згідно соціально-економічного та культурного розвитку міста Кодими на 2017 рік, міською радою розпочато ямковий ремонт асфальтного покриття вулиць. Роботу розпочали з вул. Соборної. Далі ремонтуватимуть вулиці Грушевського, Армійську, Садову, Вишневу, Героїв АТО, Володимира Великого, Єлисеєва.

Привітання міському голові

Дата створення: 09:24 03.04.2017

3 квітня - День народження у Кодимського міського голови Склярука Володимира Олексійовича. Шановний Володимире Олексійовичу! Прийміть найщиріші привітання від усього колективу міської ради. Ми хочемо, щоб в цей день Ви ще раз оцінили, як багато Ви вже досягли! Ми бажаємо Вам так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і хочемо, щоб Ви знали, що завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Будьте міцним, як справжній кава, і мудрим, як справжній філософ. Натхнення Вам та відмінного стану душі! Бажаємо, щоб здійснювались Ваші мрії, втілювались в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання стали постійними супутниками усіх починань. З повагою колектив Кодимської міської ради.

На засіданні виконкому.

Дата створення: 15:57 30.03.2017

Понад 20 питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету міської ради на його засіданні, яке відбулося 29 березня.

Графік роботи дитячих атракціонів в міському парку.

Дата створення: 14:57 30.03.2017

За інформацією КП "Кодимакомунсервіс" з 1 квітня розпочинають свою роботу дитячі атракціони в міському парку "МИР". Запрошуємо усіх дітей до активного відпочинку.