Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Відбулася чергова 23 сесія Кодимської міської ради

Дата створення: 23:26 10.11.2017

Відбулася чергова 23 сесія Кодимської міської ради

Відбулося засідання виконкому.

Дата створення: 16:22 31.10.2017

Члени виконавчого комітету Кодимської міської ради розглянули 13 питань порядку денного  на засіданні, яке відбулося 31 жовтня. 

День міста для юних кодимчан.

Дата створення: 15:11 04.10.2017

Вже склалася добра традиція щороку до Дня міста готувати музичні подарунки для громади від найменших кодимчан – вихованців дитячих садочків, шкіл, Центру дитячої та юнацької творчості. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити під час виступу талановитих юних мешканців м. Кодими в рамках дитячої концертної програми, якою відкрились святкові заходи в міському парку. По закінченню виступу керівники дитячих садочків міста отримали пам’ятні подарунки від Кодимської міської ради для своїх дошкільних закладів, а усі учасники дитячого концерту – солодощі. Для наймолодших відвідувачів свята протягом усього дня працювали дитячі атракціони, яскраві батути, каруселі, яскраві торгові майданчики з повітряними кульками, різноманітними сувенірами та солодощами на будь-який смак.  Але найбільше захоплення та щирі емоції у діток та їх батьків викликала зустріч з двома казковими медведиками Пандою та Умкою, майже 3 метри заввишки, які завітали до Кодими на запрошення організаторів свята – Кодимської міської ради. Діти фотографувались біля дивовижних звірят, тішились, танцювали та забавлялись

Урочистості з нагоди святкування 263-ої річниці міста Кодими.

Дата створення: 11:37 04.10.2017

Урочиста церемонія відкриття Дня міста розпочалася з щирого привітання міського голови Володимира Олексійовича Склярука, який дякував кодимчанам за їхню любов до міста та працю задля його розквіту. Вітання цього дня линули й від депутата Одеської обласної ради Сергія Івановича Лупашка, голови Слобідської селищної ради Миколи Івановича Міхеля.

Кодимчани розпакували капсулу з посланням до нащадків 2017 р.

Дата створення: 13:55 03.10.2017

Святкові заходи з відзначення 263-ої річниці від дня заснування м. Кодими, організовані Кодимською міською радою, розпочались 29 вересня на площі Ганни Пашкевич. Цього дня тут зібрались представники та депутати міської ради на чолі з міським головою В.О. Скляруком, школярі, мешканці міста аби розпакувати капсулу часу з посланням від трудящих Кодимського району нащадкам 2017 року, написаним півсторіччя тому.  Послання було вмуроване в постамент скульптури Жінки-трудівниці в 1967 році із заповітом зачитати лист в 2017 році. На зібранні також були присутні свідки цієї історичної події. Серед них Паламарчук Сергій Олександрович, якому в 1967 р. виповнилось 9 років та випала честь закладати капсулу з посланням, як кращому учневі школи. Продовжуючи традицію, на тому ж місці було закладене послання до нащадків 2067 року, текст якого був затверджений депутатами Кодимської міської ради на одній з останніх сесій.

Гостинна Кодима відсвяткувала День міста-263.

Дата створення: 13:51 03.10.2017

День народження міста – довгоочікуване і радісне свято для всіх його мешканців, від наймолодших до найстарших. В п’ятницю, 29 вересня кодимчани відсвяткували День міста. Кодима стала на рік дорослішою – їй виповнилося 263 роки. В цей день навіть погода порадувала кодимчан та наповнила міський парк, де проходили урочистості, сонячним світлом, а вітання та знайомства, розважальна програма та розмаїття подій, пісні і щасливий сміх, що лунали довкола, розфарбували місто, перетворивши його в яскравий осінній букет.

Вітання міського голови В.О. Склярука з Днем міста Кодими

Дата створення: 16:26 26.09.2017

Шановні кодимчани та гості нашого міста! Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і поваги до Вас, вітаю усіх із 263-ою річницею Дня міста Кодими та Храмовим святом! Це свято улюблене і шановане всіма кодимчанами. Його святкує кожен, хто вважає нашу славну Кодиму своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Місто – це не тільки вулиці, будинки, парки і тротуари. Місто – це наш спільний дім, побудований з унікальної мозаїки людських характерів. Це кожне серце, в якому живе приємний спогад про часи, проведені в Кодимі. А коли так, ми маємо дбати не лише про окремі об’єкти інфраструктури, а дивитись трохи ширше – все це повинно створювати атмосферу комфорту та затишку людей. Людина, її комфорт та безпека – ось головні пріоритети міської влади. Хочу, щоб усі ми зрозуміли, Кодима – наш дім. Вона була до нас, вона живе зараз і буде після нас. Не забуваємо це та зробимо наше місто ще кращим. Усі разом. Мрію, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб заможніше жилося кодимчанам, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб ніколи не роз’єднували нас різні погляди, щоб спільне свято – уродини нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну кодимську родину. Дорогі земляки! Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо! У цей святковий день, від імені депутатів міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем міста. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!   З повагою, Кодимський  міський голова Володимир Склярук

Місто поступово оновлюється та благоустроюється.

Дата створення: 09:08 22.09.2017

З кожним днем Кодима все більше благоустроюється, стає чепурнішою та охайнішою. Наразі активно продовжуються ремонтуватися тротуари в місті.  Вже майже закінчені ремонтні роботи по вулиці Соборній біля приміщення колишнього Універмагу. Оновленим тротуаром вже можна пройтись біля Укртелекому, а невдовзі закінчиться ремонт і трохи далі по вул.Садовій, навпроти ЗОШ№1 та на площі Ганни Пашкевич, біля залізничного вокзалу. Тривають роботи по облаштуванню прилеглої до тротуару території біля будівлі Укрпошти та Приватбанку. Тут планується установити лавочки для відпочинку.

Міська рада знову на слуху

Дата створення: 16:28 21.09.2017