Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Кодима вшанувала пам’ять жертв Голодомору мітингом-реквієм.

Дата створення: 13:50 26.11.2018

В суботу в м.Кодимі біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.

Україна пам'ятає - світ визнає!

Дата створення: 15:41 23.11.2018

Результати лабораторних досліджень якості питної води від 31.10.2018 р. Комунального підприємства "Кодимакомунсервіс", постачальника питної води населенню м.Кодима.

Дата створення: 14:13 19.11.2018

Випробувальною лабараторією Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби досліджувались проби питної води у м. Кодимі за показниками безпечності та якості.

Компостування - альтернатива спалюванню опалого листя.

Дата створення: 16:26 23.10.2018

Прибирати без шкоди для здоров’я опале листя рекомендують до компостної ями. Протягом зими листя перетвориться на компост, який навесні можна використати для удобрення ґрунту. Сухе листя також можна просто розіслати рівним шаром на городі та перекопати землю. Ґрунтові організми самі перероблять листя в родючий гумус.

Бачите, що хтось палить листя чи траву – викликайте поліцію!

Дата створення: 16:21 23.10.2018

Нажаль, викорінити з свідомості людей діяльність, яка десятиліттями сформувалася у звичку дуже важко. Сезонні «палії» активізуються та розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, у дворах багатоповерхівок. Уже всім добре відомо, що палити опале листя заборонено законодавством України. А найгірше те, що спалювання опалого листя несе чималу шкоду здоров’ю людини та природі.

В місті триває планова обрізка дерев.

Дата створення: 15:49 12.10.2018

В місті  триває планова обрізка зелених насаджень (дерев). За заявами мешканців по вул. Меліхова (район бурякопункту) видалені аварійні акації, які  загрожували безпеці мешканцям вулиці. Наразі відбувається обрізка дерев по вул. Ю. Любомирського біля будинків №10 та №12. Роботи із санітарної обрізки дерев триватимуть і надалі згідно плану та заяв кодимчан.

Відбулись загальні збори мешканців міста Кодими.

Дата створення: 13:49 09.10.2018

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. Тому 4 жовтня в Будинку культури відбулись загальні збори жителів міста Кодима,  на яких були присутні голова РДА Гладенький Г.М, заступник голови районної ради Чернійчук О.А.  

Кодимчани відсвяткували День міста.

Дата створення: 14:16 02.10.2018

Вже третій рік поспіль Кодимська міська рада запросила усіх кодимчан та гостей м. Кодими до міського парку для святкування 264-ої річниці заснування міста.

Вітання міського голови В.О. Склярука з Днем міста.

Дата створення: 11:22 27.09.2018

Шановні кодимчани! Щиро вітаю вас з  нашим спільним святом - Днем міста! Для мене Кодима – найкраще місто у світі. Тут я народився і виріс. З ним пов’язані мої надії і сподівання, реалізацію яких я бачу через наполегливу, цілеспрямовану працю усієї громади. Майбутнє процвітання Кодими  залежить від нашої спільної щоденної турботи про місто, від бажання зробити наш дім красивим і благополучним. Ми пишаємось своїм містом, ми любимо його і працюємо, крок за кроком відроджуючи його славу і неповторність. Впевнений, що завдяки самовідданій праці та небайдужості кодимчан до рідного міста, ефективній та плідній діяльності міської влади, Кодима буде ще більш квітучою і розвинутою.  Незважаючи на всі труднощі, ми докладаємо до цього максимум зусиль. Тож нехай добробут, щастя і любов буде на кожній вулиці, у кожній домівці, у кожній родині. Мирного нам усім неба над головою, світлого блага, добра, наполегливості у вирішенні проблем сьогодення, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку. Нехай із кожним роком розквітає наше рідне місто! Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди! З Днем народження, Кодимо!   З повагою, Кодимський міський голова В.О. Склярук