Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

В Кодимі продовжується ремонт тротуарів.

Дата створення: 16:34 16.05.2019

Кодимська міська рада продовжує ремонт тротуарів у місті. Наразі завершені ремонтні роботи на перехресті вулиць Соборної та Героїв АТО та розпочався ремонт тротуарних доріжок в міському парку. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

"Писанковий сад" завершив свою роботу.

Дата створення: 16:17 13.05.2019

До Великодніх свят в міському парку «Мир» Кодимською міською радою був створений Писанковий сад.

В Кодимі відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Дата створення: 11:30 26.04.2019

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 33 років.

Привітання міського голови В.О. Склярука з Великоднем.

Дата створення: 09:32 26.04.2019

Шановні кодимчани!

У місті Кодима стартувала щорічна акція «За чисте довкілля».

Дата створення: 15:46 08.04.2019

Кодимська міська рада успішно долучилася до Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля», яка за розпорядженням голови Кодимської РДА Г.Гладенького проходитиме на території Кодимщини в квітні - травні.

Кодимська міська рада ремонтує дороги в місті.

Дата створення: 15:41 08.04.2019

Згідно з планом соціально-економічного та культурного розвитку м. Кодима на 2019 рік Кодимська міська рада розпочала капітальний ремонт твердого покриття  частини вул. Армійської. Кошти на ремонт виділено з міського бюджету. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд». Виконання ремонтних робіт контролює заступник міського голови Буйденко О.І.

Благоустрій міста є одним ключових напрямів роботи місцевої влади.

Дата створення: 15:38 08.04.2019

Прибирання вулиць, ремонт доріг та тротуарів, санітарна чистка дерев по місту – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно - літній період. Так Кодимською міською радою ще з настанням весни розпочались роботи із підрізки та зрізання аварійних дерев по місту, які наразі тривають. Днями розпочалось досівання газонів травою по центральній вулиці. Також продовжується ремонт криниць загального користування по місту згідно із заявами мешканців. Цього року вже відремонтовані криниці на вул. Грушевського та Пушкіна. Згідно з планом соціально-економічного розвитку триває грейдерування вулиць міста. Продовжується поточний ремонт тротуарів на вул. Визволителів України та вул. Шевченка.

КП "КОДИМАКОМУНСЕРВІС" інформує:

Дата створення: 15:16 29.03.2019

Згідно з Положенням про Міністерство регіонального розвитку, безпосередньо відповідальними за вивезення сміття та дотримання закону "Про відходи" є органи місцевого самоврядування.