Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Відбулись загальні збори мешканців міста Кодими.

Дата створення: 13:49 09.10.2018

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. Тому 4 жовтня в Будинку культури відбулись загальні збори жителів міста Кодима,  на яких були присутні голова РДА Гладенький Г.М, заступник голови районної ради Чернійчук О.А.  

Кодимчани відсвяткували День міста.

Дата створення: 14:16 02.10.2018

Вже третій рік поспіль Кодимська міська рада запросила усіх кодимчан та гостей м. Кодими до міського парку для святкування 264-ої річниці заснування міста.

Вітання міського голови В.О. Склярука з Днем міста.

Дата створення: 11:22 27.09.2018

Шановні кодимчани! Щиро вітаю вас з  нашим спільним святом - Днем міста! Для мене Кодима – найкраще місто у світі. Тут я народився і виріс. З ним пов’язані мої надії і сподівання, реалізацію яких я бачу через наполегливу, цілеспрямовану працю усієї громади. Майбутнє процвітання Кодими  залежить від нашої спільної щоденної турботи про місто, від бажання зробити наш дім красивим і благополучним. Ми пишаємось своїм містом, ми любимо його і працюємо, крок за кроком відроджуючи його славу і неповторність. Впевнений, що завдяки самовідданій праці та небайдужості кодимчан до рідного міста, ефективній та плідній діяльності міської влади, Кодима буде ще більш квітучою і розвинутою.  Незважаючи на всі труднощі, ми докладаємо до цього максимум зусиль. Тож нехай добробут, щастя і любов буде на кожній вулиці, у кожній домівці, у кожній родині. Мирного нам усім неба над головою, світлого блага, добра, наполегливості у вирішенні проблем сьогодення, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку. Нехай із кожним роком розквітає наше рідне місто! Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди! З Днем народження, Кодимо!   З повагою, Кодимський міський голова В.О. Склярук  

Запрошуємо на святкування Дня міста-264

Дата створення: 14:00 26.09.2018

Шановні кодимчани та гості нашого міста!! Можна вже назвати традицією святкування Дня міста Кодими, організованого Кодимською міською радою. Третій рік поспіль ми намагаємось вас здивувати, зробити наше спільне свято яскравим, незабутнім, вражаючим. Дуже сподіваємось, що усі сюрпризи та цікавинки, які готує уся наша команда міської ради до Дня міста, прийдеться вам до душі і залишить приємний спогад. Чекаємо вас 28 вересня, в затишному місці в самому серці міста Кодими - в парку "Мир".

Встановлення пожежних гідрантів.

Дата створення: 15:47 21.09.2018

У ході виконання плану соціально-економічного розвитку м.Кодима на 2018 р. міською радою були закуплені пожежні гідранти, призначені для забору води на гасіння пожеж. Наразі встановлено один гідрант на вул. Садовій, який було успішно випробувано працівниками ДСНС м.Кодими в присутності заступника міського голови Гуцола О.В. та головного спеціаліста РДА з питань надзвичайних ситуацій Балановського О.В. КП «Кодимакомунсервіс» продовжує встановлювати гідранти по місту. Зокрема заплановані встановлення в районах «Посьолок», «Містечко», біля ЗОШ №2.

Відбулась сесія міської ради

Дата створення: 15:20 31.08.2018

На черговій 33 сесії Кодимської міської ради, що відбулася 22 серпня, депутати розглянули 17 питань порядку денного.

Боротьба з амброзією – обов’язок кожного громадянина.

Дата створення: 15:00 21.08.2018

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку.