Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

КОДИМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області ІНФОРМУЄ:

Дата створення: 12:06 23.01.2019

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Кодимська міська рада привітала маленьких кодимчан з Новим роком.

Дата створення: 15:58 02.01.2019

Напередодні Нового року до найменших кодимчан та їх батьків завітав у гості Дідусь Мороз та Снігуронька.

Спростування недостовірної інформації в газеті "Вечірня Одеса".

Дата створення: 14:21 26.12.2018

В газеті "Вечірня Одеса" за 13.12.2018 р. опубліковано СПРОСТУВАННЯ недостовірної інформації, а саме повідомлення, яке подавалось до редакції невідомою особою, щодо виявлення та взяття на облік Кодимської міської ради безхазяйного майна (приватних квартир).

Вітання міського голови В.О. Склярука з Днем місцевого самоврядування.

Дата створення: 15:24 07.12.2018

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Наше завдання разом із жителями міста зробити Кодиму красивим і багатим містом, комфортним для проживання. Ваша активна громадська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста та держави. Тож бажаю усім Вам самовіддано любити своє місто, а праця в ім’я людей нехай приносить задоволення та радість, надихає на нові звершення і здобутки. Нехай Ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість. Бажаю усім, хто працює на благо кодимської громади, міцного здоров’я, достатку, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Кодимський міський голова,                                                           Володимир Олексійович Склярук.

Інформаційні фейкові атаки на міську раду не припиняються.

Дата створення: 12:52 07.12.2018

Невідома особа продовжує подавати фальшиві оголошення в одеські ЗМІ про виявлення та взяття на облік Кодимської міської ради безхазяйного нерухомого майна. Раніше таке повідомлення було опубліковане в газеті «Чорноморські новини».  6 грудня 2018 р. в газеті «Вечірня Одеса» з’явилась подібна публікація.

Фейки активізувались.

Дата створення: 15:01 06.12.2018

Кодимська міська рада вже давно зайняла позицію не реагувати на провокативну, викривлену та брудну інформацію, розміщену в соцмережах, яка публікується з фейкових сторінок та паплюжить репутацію міського голови та апарату міської ради. Адже вона не відповідає дійсності.

Відбулась 36 сесія міської ради.

Дата створення: 13:53 30.11.2018

28 листопада відбулась чергова 36 сесія Кодимської міської ради XVII скликання. На порядок денний виносилося, крім пункту «Різне», 20 проектів рішень.