Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Новини міської ради

Вітання міського голови В.О. Склярука з Днем місцевого самоврядування.

Дата створення: 15:24 07.12.2018

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Наше завдання разом із жителями міста зробити Кодиму красивим і багатим містом, комфортним для проживання. Ваша активна громадська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста та держави. Тож бажаю усім Вам самовіддано любити своє місто, а праця в ім’я людей нехай приносить задоволення та радість, надихає на нові звершення і здобутки. Нехай Ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість. Бажаю усім, хто працює на благо кодимської громади, міцного здоров’я, достатку, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Кодимський міський голова,                                                           Володимир Олексійович Склярук.

Інформаційні фейкові атаки на міську раду не припиняються.

Дата створення: 12:52 07.12.2018

Невідома особа продовжує подавати фальшиві оголошення в одеські ЗМІ про виявлення та взяття на облік Кодимської міської ради безхазяйного нерухомого майна. Раніше таке повідомлення було опубліковане в газеті «Чорноморські новини».  6 грудня 2018 р. в газеті «Вечірня Одеса» з’явилась подібна публікація.

Фейки активізувались.

Дата створення: 15:01 06.12.2018

Кодимська міська рада вже давно зайняла позицію не реагувати на провокативну, викривлену та брудну інформацію, розміщену в соцмережах, яка публікується з фейкових сторінок та паплюжить репутацію міського голови та апарату міської ради. Адже вона не відповідає дійсності.

Відбулась 36 сесія міської ради.

Дата створення: 13:53 30.11.2018

28 листопада відбулась чергова 36 сесія Кодимської міської ради XVII скликання. На порядок денний виносилося, крім пункту «Різне», 20 проектів рішень.

Кодима вшанувала пам’ять жертв Голодомору мітингом-реквієм.

Дата створення: 13:50 26.11.2018

В суботу в м.Кодимі біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.

Україна пам'ятає - світ визнає!

Дата створення: 15:41 23.11.2018

Результати лабораторних досліджень якості питної води від 31.10.2018 р. Комунального підприємства "Кодимакомунсервіс", постачальника питної води населенню м.Кодима.

Дата створення: 14:13 19.11.2018

Випробувальною лабараторією Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби досліджувались проби питної води у м. Кодимі за показниками безпечності та якості.

Компостування - альтернатива спалюванню опалого листя.

Дата створення: 16:26 23.10.2018

Прибирати без шкоди для здоров’я опале листя рекомендують до компостної ями. Протягом зими листя перетвориться на компост, який навесні можна використати для удобрення ґрунту. Сухе листя також можна просто розіслати рівним шаром на городі та перекопати землю. Ґрунтові організми самі перероблять листя в родючий гумус.

Бачите, що хтось палить листя чи траву – викликайте поліцію!

Дата створення: 16:21 23.10.2018

Нажаль, викорінити з свідомості людей діяльність, яка десятиліттями сформувалася у звичку дуже важко. Сезонні «палії» активізуються та розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, у дворах багатоповерхівок. Уже всім добре відомо, що палити опале листя заборонено законодавством України. А найгірше те, що спалювання опалого листя несе чималу шкоду здоров’ю людини та природі.

В місті триває планова обрізка дерев.

Дата створення: 15:49 12.10.2018

В місті  триває планова обрізка зелених насаджень (дерев). За заявами мешканців по вул. Меліхова (район бурякопункту) видалені аварійні акації, які  загрожували безпеці мешканцям вулиці. Наразі відбувається обрізка дерев по вул. Ю. Любомирського біля будинків №10 та №12. Роботи із санітарної обрізки дерев триватимуть і надалі згідно плану та заяв кодимчан.